Z jakiego powodu zmienia się obecnie tak często komórkowe telefony, jak sprawnie da się przedłużyć umowę z operatorem.

Rynek smartfonów i telefonów komórkowych rośnie w ogromnym tempie. Co rusz pojawiają się nowe modele, wyposażone w ekran z większą przekątną, mocniejszy procesor czy jeszcze pojemniejszą pamięć. Tak naprawdę aktualnie czas życia typowego telefonu wynosi dwa lata, bo także i tak długo trwa przeciętna umowa, jaką się podpisuje z operatorem komórkowym. A że ludzie bardzo się przyzwyczaili do tego, że wraz z podpisaniem kolejnej umowy otrzymują nowy aparat, to firmy telekomunikacyjne tak naprawdę nie mają innej możliwości, jak te smartfony przy umowie przekazywać.
galaxy
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie danych z: www.flickr.com
Oczywiście nie będzie to dotyczyć to każdej taryfy, bo niektóre z nich obowiązują bez nowego aparatu, ani też kart przedpłaconych, z których jedną z najbardziej popularnych jest play fresh. Lecz w dużej części jakiś telefon się jednak znajduje, i klient podpisując nową umowę otrzymać go może przy niewielkiej dopłacie.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to wejdź do następnego artykułu i czytaj dalej budowa domów małopolskie o tym, co bardzo Cię interesuje.

Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że tak naprawdę nowego smartfona G8 nie otrzyma się za darmo czy za symboliczną złotówkę, ale będzie trzeba za niego zapłacić - Może to być albo pod postawią większego albo w początkowej opłacie, jednak najczęściej operator do tego interesu nie dołoży.


play fresh
Autor: Creative Technology
Na podstawie danych z: Creative Technology
g8
Autor: annieo76
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Obecnie coraz częściej jest promowany pośród firm telekomunikacyjnych internetowy kanał sprzedaży, zamiast załatwiania wszystkiego z konsultantem. Przede wszystkim w internetowym serwisie klient może liczyć na dużo korzystniejsze ceny.

Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis ścianki wystawiennicze, a znajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie danych, które też będą ciekawe.

Jeśli przykładowo za najnowszy Samsung Galaxy miałby dodatkowo dopłacić dwieście złotych, to w internecie będzie już jedynie kilkadziesiąt lub nawet mniej - play fresh. Kolejną zaletą tego typu umów przez serwis internetowy i składania zamówień będzie możliwość bardzo dokładnego sprawdzenia parametrów.


Polecamy też

Filmowanie z powietrza przeróżnych rzeczy

Pamięci flash S550
Autor: EMTEC
Na podstawie danych z: EMTEC
Filmowanie dronem budzi zachwyt nieprzeciętnymi ujęciami, ciekawą perspektywą, również innym spojrzeniem na filmowany, bądź fotografowany obiekt.


Wybierając ów model pamiątki każdy posiada gwarancję niesamowitych ujęć, jakie będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.
Można sobie na przykład wybrać kilka modeli aparatów, wcisnąć przycisk porównaj telefony i po paru chwilach otrzyma się kompleksowe zestawienie wszystkich funkcji i możliwości, jakie one mają. Tym sposobem da się szczegółowo zobaczyć, czym cechuje się dany model urządzenia i dowiedzieć się, czy właśnie on spełni wszystkie oczekiwania.
2021/01/30, 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.