W 2016 roku do sklepów trafi nowoczesna kamerka marki GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o produkcję przenośnych kamer do rejestrowania różnych wyczynów sportowych. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy oraz zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.


Najnowsza kamera firmy GoPro 5 Black zadebiutuje na rynku pod koniec tego roku.
restauracja
Autor: Edsel Little
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jest to raczej spore opóźnienie, jednak jeżeli zaufać specjalistom, mamy na co czekać. Nowe urządzenie ma być rewolucyjne pod licznymi względami. GoPro 5 Black będzie posiadać możliwość nagrywania obrazu w jakości 4K, co oznacza niesłychanie wspaniałe rezultaty zerknij tu
. Kamera powinna także mieć większy akumulator - akumulatory do łodzi aniżeli poprzednie modele, co zapewni dłuższy czas rejestrowania. Jest to niesłychanie ważne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające udania się w odludny obszar.


lot
Autor: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Przeważnie kamery GoPro montuje się na kasku lub przykładowo na ramie roweru. Jeżeli jednak pragniemy rejestrować obraz z ręki, to znakomitym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro dedykowany do kamer tej firmy. Dzięki niemu obraz na filmie będzie stabilny, co znacząco wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będzie można też ładować kamerkę i przegrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia również sterowanie kamerką we wszystkich płaszczyznach, co znacznie ułatwi rejestrowanie koniecznie sprawdź na sprawdzić na informacji znajdziesz na .
W przypadku gdy pragniemy kupić produkty GoPro, dobrym rozwiązaniem będzie zajrzenie do Internetu, by porównać ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się trafić na bardzo dobre promocje i sporo zaoszczędzimy.
2023/03/28, 17:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.