Ubezpieczenie korytarzy i klatek schodowych – jak zapobiec awarii w miejscach, gdzie pojawia się ogromna liczba osób? Rady, pomysły, gotowe sposoby

Tworząc blok, biurowiec lub zwyczajnie dłuższy hall dobrze zwrócić dużą uwagę na okablowanie pomieszczenia i doraźną wygodę. Najgorszą sytuacją jest, gdy nieefektywnie wstawimy przełącznik schodowy, a tym bardziej gdy przez nieuwagę umieścimy tylko pojedynczą sztukę. Analogiczna sytuacja ma się jeśli chodzi o sprzęty zabezpieczające. Tutaj jednak musimy zwrócić uwagę nie na ich liczebność, a dokładność wstawienia.

http://ospel.pl/pl/katalog/osprzet-podtynkowy/rodzaj/laczniki.html
Puszki hermetyczne powinny być zamontowane wystarczająco w prosto dostępnym i jednocześnie trudno widocznym miejscu. Dobry rozwiązaniem może być również założenie ich możliwie u góry. Powodem ku owemu działaniu jest normalna skłonność ludzi, do opierania się na takiego typu urządzeniach, gdy umiejscowione są one nisko. A puszki hermetyczne są tego typu narzędziem, który ma chronić, a nie kusić do nieumyślnego zniszczenia (są niekeidy niezbędne). A co, kiedy w grze mamy przełącznik schodowy?

Polecamy też

Chciałbyś mieć rewelacyjne zdjęcia z imprezy na świeżym powietrzu? Wybierz quadrocoptery

przed weselem
Autor: vastateparksstaff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Robienie zdjęć to obecnie pasja wielu ludzi. Jest współcześnie tym prostsza do realizacji, ponieważ posiadamy komórki, z jakich pomocą można wykonać naprawdę rewelacyjne fotografie. Ale jeżeli chciałbyś uzyskać niebywałe ujęcia z przyjęcia, które wkrótce urządzisz pod gołym niebem, powinieneś zdecydować się na quadrocoptery. Dlaczego?


W tym wypadku musimy uważać w domach wielorodzinnych, by odległość między jednym a drugim nie była zbyt obfita. Ten z kolei także powinien być łatwo zauważalny i dobrze by w opcji ze ciągłym naprowadzaczem, by nie musieć szukać po ścianie dłonią i narażać się na brzemienny w skutkach upadek. W wieżowcach często stosuje się przełącznik schodowy czasowy, który po pewnym czasie bezproblemowo sam się wyłącza. Dzięki temu oszczędzamy prąd, ale nadal nie możemy przesadzać z ergonomią. Nic tak bardzo nie irytuje jak sytuacja, gdy w połowie drogi nagle gaśnie światło.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.