Chciałbyś mieć rewelacyjne zdjęcia z imprezy na świeżym powietrzu? Wybierz quadrocoptery

Robienie zdjęć to obecnie pasja wielu ludzi. Jest teraz tym łatwiejsza do realizowania, ponieważ mamy komórki, z których pomocą można wykonać naprawdę rewelacyjne zdjęcia. Lecz jeżeli chcesz zdobyć niebywałe ujęcia z przyjęcia, jakie wkrótce urządzisz pod gołym niebem, musisz kupić quadrocoptery. Dlaczego?
www
Autor: Diriye Amey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka to pewność ujęć, których nic oraz nikt nie przebije. W quadrocopter może dzisiaj zainwestować praktycznie każdy z nas. Jest to urządzenie służące do podźwignięcia kamery na potrzebną wysokość, by wykonać fotografie z góry. W sklepach dostępne są tak samo zestawy z aparatami, jak i same sprzęty, do jakich można zamocować posiadany aparat.

Polecamy też

Ubezpieczenie korytarzy i klatek schodowych – jak zapobiec awarii w miejscach, gdzie pojawia się ogromna liczba osób? Rady, pomysły, gotowe sposoby

długi korytarz
Autor: lagalag15
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Projektując wieżowiec, biurowiec lub zwyczajnie dłuższy hall dobrze zwrócić dużą uwagę na okablowanie pokoju i osobistą wygodę. Najgorszą sytuacją jest, gdy nieefektywnie rozstawimy przełącznik schodowy, a tym bardziej gdy przez nieuwagę umieścimy tylko jedną sztukę. Analogiczna sytuacja ma się, gdy chodzi o urządzenia zabezpieczające. O tyle tutaj jednak wypadałoby skierować uwagę nie na ich liczebność, a dokładność umiejscowienia.


Montaż nie powinien sprawić nam żadnego kłopotu, gdyż do zestawów załączona jest precyzyjna instrukcja. Zweryfikuj tylko, jaki udźwig ma wybrany przez ciebie quadrocopter, aby nie okazało się, iż nie udźwignie określonej kamery. W ten sposób bowiem można jedynie narazić się na dodatkowe koszty, jakich lepiej byłoby uniknąć. Jakie atuty mają quadrocoptery? Poza rewelacyjnymi ujęciami i łatwym montażem kamery jest to możliwość szybkiego namierzenia quadrocoptera, jeżeli utracimy go z oczu. Zobacz: portal www.

Prezentowane sprzęty zaopatrzone są bowiem w GPS, jaki cały czas lokalizuje kamerę oraz pozwala ją ściągnąć na ziemię, w razie raptownego pogorszenia pogody. GPS zwykle nakierowuje quadrocopter do miejsca, z jakiego wzleciał, zatem nie powinieneś mieć trudności, by go znaleźć. Oprócz tego quadrocoptery nie są najdroższymi urządzeniami, więc powinniśmy móc je zakupić bez brania pożyczki lub zbytniego naruszania rodzinnych funduszy. Tutaj więcej: zobacz.


http://magiceye.com.pl/
Autor: Steffen Voß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Quadrocopter daje rewelacyjne możliwości na filmowanie z lotu ptaka. Jeżeli ty również chciałbyś mieć fantastyczne ujęcia z imprezy, to świetny sposób, by się nimi cieszyć. Jeżeli jesteś początkującym fotografem albo robienie zdjęć jest twoim konikiem, na początek postaw na gotowe zestawy, które będziesz mógł z miejsca wykorzystać. Potem przyjdzie czas na bardziej zaawansowany sprzęt, jakim na pewno zachwycisz swoich przyjaciół i jeszcze nieraz zostaniesz wynajęty do robienia zdjęć z mających znaczenie chwil.
2018/11/20, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.