Może stworzyć jakąś aplikację na telefon?

Jeśli ktoś jest programistą, ale ogólnie posiada znaczne umiejętności oraz jeszcze poważniejsze ambicje, z całą pewnością powinien wiedzieć, że wiele jest w dzisiejszych czasach do wykonania w kwestii projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli w grę wchodzi Polska, głównie chodzi o Androida i Windows Phone.


Polecamy też

Dlaczego warto kupić kamerę sportową?

kamera sportowa GoPro
Autor: John Biehler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Sportowa kamera to sprzęt, który zdecydowanie warto obecnie posiadać. W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich kamer nie bywa zwyczajowo rzeczą prostą. Kamery sportowe czy większe i cięższe modele? Wiele zależy tutaj od personalnych potrzeb,jak również od przyzwyczajeń klienta oraz od przeznaczenia sprzętu. Dobrze przy tym zainteresować się choć nieco kamerami sportowymi. Aby jednak dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące różne rodzaje kamer sportowych oraz kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych fachowców.


No i oczywiście Apple. Jednakowoż akurat warto w owym artykule głównie skupić na Windows Phone. Choć są akurat u nas powszechniejsze systemy mobilne, nie można niejako zapominać jak bardzo ważne jest to by natrafić w rynkową niszę!

smartphony
Autor: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ciężko opanować na solidnym poziomie projektowanie aplikacji mobilnych - w szczególności, że dosyć nierzadko jest tak, iż jakiś programista sądzi, że jest wymiataczem, spokojnie mógłby nawet programować w Google, ale co do czego przyjdzie, to tak naprawdę na nieszczęście nie jest w stanie za bardzo zachwycić. Czyli nie jest powiedziane, że definitywnie każdy ma możliwość projektować aplikacje na odpowiednim poziomie, ale oczywiście należy się bardzo starać, a być może wreszcie damy radę osiągnąć niemały sukces (zobacz jak wygląda projektowanie aplikacji mobilnych).

Sporo na temat tego w jaki sposób wziąć się za chociażby tworzenie aplikacji na windows phone mamy możliwość poznać na wszelakich forach dyskusyjnych. Przede wszystkim rozchodzi się o takie anglojęzyczne fora.

Powyższy kluczowy artykuł (http://www.smarteducation.pl/) przygotowywaliśmy dla Ciebie niebywale skrupulatnie. Myślimy, że przypadnie Ci do gustu i wejdziesz na naszą następną stronę.

W zasadzie programiści, nawet tacy bardzo standardowi, nie miewają najmniejszych kłopotów z jęz. angielskim. Nic dziwnego, bo z pewnością ciężko jest umiejętnie programować bez chociażby dostatecznej znajomości języka angielskiego. Cóż, język Szekspira jest nadal najbardziej istotnym językiem na świecie. Nawet wzrastająca potęga Państwa Środka nie może tego w żadnym stopniu zmienić.

Zainteresowany? Sprawdź: pisanie aplikacji na androida - oferta zaprojektowanie aplikacji mobilnej to jeszcze nie wszystko - trzeba stworzyć porządny produkt, to fakt, ale bardzo istotne jest także to, aby bardzo dobrze orientować się w jaki sposób zareklamować swój produkt. To bardzo częsty problem nawet bardzo dobrych programistów: chociaż mają olbrzymi talent, doświadczenie, wiele pomysłów, i tak nie za bardzo wiedzą jak się wybić. Często miewają także znaczne kłopoty z dobrymi kontaktami ze swoimi klientami. No cóż, kto niby powiedział, iż czymś prostym oraz przyjemnym jest bycie programistą?
2019/09/27, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.