Może stworzyć jakąś aplikację na telefon?

Jeśli ktoś jest programistą, ale ogólnie posiada znaczne umiejętności oraz jeszcze poważniejsze ambicje, z całą pewnością powinien wiedzieć, że wiele jest w dzisiejszych czasach do wykonania w kwestii projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli w grę wchodzi Polska, głównie chodzi o Androida i Windows Phone.


Polecamy też

Zakupy w sklepie internetowym w Elblągu. Dostarczą Ci zakupy do mieszkania

skle internetowy w Eblągu
W obecnej rzeczywistości Internet odgrywa niezwykle ważną rolę. Jest narzędziem porozumiewania się, źródłem informacji oraz narzędziem używanym w pracy zawodowej. Często również służy do dokonywania różnego rodzaju transakcji. Obecnie za pośrednictwem sieci można już przykładowo dokonywać przelewów gotówkowych oraz zarządzać własnym kontem bankowym. Wielką popularnością cieszą się również sklepy internetowe.


No i oczywiście Apple. Jednakowoż akurat warto w owym artykule głównie skupić na Windows Phone. Choć są akurat u nas powszechniejsze systemy mobilne, nie można niejako zapominać jak bardzo ważne jest to by natrafić w rynkową niszę!

smartphony
Autor: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ciężko opanować na solidnym poziomie projektowanie aplikacji mobilnych - w szczególności, że dosyć nierzadko jest tak, iż jakiś programista sądzi, że jest wymiataczem, spokojnie mógłby nawet programować w Google, ale co do czego przyjdzie, to tak naprawdę na nieszczęście nie jest w stanie za bardzo zachwycić. Czyli nie jest powiedziane, że definitywnie każdy ma możliwość projektować aplikacje na odpowiednim poziomie, ale oczywiście należy się bardzo starać, a być może wreszcie damy radę osiągnąć niemały sukces (zobacz jak wygląda projektowanie aplikacji mobilnych).

Sporo na temat tego w jaki sposób wziąć się za chociażby tworzenie aplikacji na windows phone mamy możliwość poznać na wszelakich forach dyskusyjnych. Przede wszystkim rozchodzi się o takie anglojęzyczne fora. W zasadzie programiści, nawet tacy bardzo standardowi, nie miewają najmniejszych kłopotów z jęz. angielskim. Nic dziwnego, bo z pewnością ciężko jest umiejętnie programować bez chociażby dostatecznej znajomości języka angielskiego. Cóż, język Szekspira jest nadal najbardziej istotnym językiem na świecie. Nawet wzrastająca potęga Państwa Środka nie może tego w żadnym stopniu zmienić.

Zainteresowany? Sprawdź: pisanie aplikacji na androida - oferta zaprojektowanie aplikacji mobilnej to jeszcze nie wszystko - trzeba stworzyć porządny produkt, to fakt, ale bardzo istotne jest także to, aby bardzo dobrze orientować się w jaki sposób zareklamować swój produkt. To bardzo częsty problem nawet bardzo dobrych programistów: chociaż mają olbrzymi talent, doświadczenie, wiele pomysłów, i tak nie za bardzo wiedzą jak się wybić. Często miewają także znaczne kłopoty z dobrymi kontaktami ze swoimi klientami. No cóż, kto niby powiedział, iż czymś prostym oraz przyjemnym jest bycie programistą?
2018/07/12, 02:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.