Może stworzyć jakąś aplikację na telefon?

Jeśli ktoś jest programistą, ale ogólnie posiada znaczne umiejętności oraz jeszcze poważniejsze ambicje, z całą pewnością powinien wiedzieć, że wiele jest w dzisiejszych czasach do wykonania w kwestii projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli w grę wchodzi Polska, głównie chodzi o Androida i Windows Phone.


No i oczywiście Apple. Jednakowoż akurat warto w owym artykule głównie skupić na Windows Phone.

Jeżeli przeczytane przez Ciebie w tym miejscu materiały są niewystarczające, to ta wskazówka ze strony być może okaże się warta Twojej uwagi.

Choć są akurat u nas powszechniejsze systemy mobilne, nie można niejako zapominać jak bardzo ważne jest to by natrafić w rynkową niszę!

smartphony
Autor: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ciężko opanować na solidnym poziomie projektowanie (zobacz zakres usług dotyczącą: simcenter nastran) aplikacji mobilnych - w szczególności, że dosyć nierzadko jest tak, iż jakiś programista sądzi, że jest wymiataczem, spokojnie mógłby nawet programować w Google, ale co do czego przyjdzie, to tak naprawdę na nieszczęście nie jest w stanie za bardzo zachwycić. Czyli nie jest powiedziane, że definitywnie każdy ma możliwość projektować aplikacje na odpowiednim poziomie, ale oczywiście należy się bardzo starać, a być może wreszcie damy radę osiągnąć niemały sukces (zobacz jak wygląda projektowanie aplikacji mobilnych).

Sporo na temat tego w jaki sposób wziąć się za chociażby tworzenie aplikacji na windows phone mamy możliwość poznać na wszelakich forach dyskusyjnych. Przede wszystkim rozchodzi się o takie anglojęzyczne fora. W zasadzie programiści, nawet tacy bardzo standardowi, nie miewają najmniejszych kłopotów z jęz. angielskim. Nic dziwnego, bo z pewnością ciężko jest umiejętnie programować bez chociażby dostatecznej znajomości języka angielskiego. Cóż, język Szekspira jest nadal najbardziej istotnym językiem na świecie. Nawet wzrastająca potęga Państwa Środka nie może tego w żadnym stopniu zmienić.

Zainteresowany? Sprawdź: pisanie aplikacji na androida - oferta zaprojektowanie aplikacji mobilnej to jeszcze nie wszystko - trzeba stworzyć porządny produkt, to fakt, ale bardzo istotne jest także to, aby bardzo dobrze orientować się w jaki sposób zareklamować swój produkt. To bardzo częsty problem nawet bardzo dobrych programistów: chociaż mają olbrzymi talent, doświadczenie, wiele pomysłów, i tak nie za bardzo wiedzą jak się wybić. Często miewają także znaczne kłopoty z dobrymi kontaktami ze swoimi klientami. No cóż, kto niby powiedział, iż czymś prostym oraz przyjemnym jest bycie programistą?
2021/12/04, 08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.