Tablety nowej generacji pochodzące od słynnych marek

Wiele osób ma spore problemy, czy wybrać tablet czy tradycyjny laptop. Można oczywiście zakupić oba sprzęty, i sporo użytkowników z praktycznych powodów tak robi. Ale można też dokładnie określić swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, które lepiej będzie spełniać oczekiwania. Jeśli ktoś dużo będzie pracował na użytkowym oprogramowaniu pod linuxem albo windowsem, to wydajne laptopy będą dla niego znacznie lepszym rozwiązaniem. Za to jeśli ktoś sprzętu będzie używał przeważnie do zabawy, słuchania muzyki, albo będą się liczyć niewielkie rozmiary, długi czas pracowania na bateriach oraz mobilność, to tablet może się okazać lepszym pomysłem.

Tablet HP Topaz
Autor: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl
Oczywiście producenci sprzętów elektronicznych dokładają starań, aby ich sprzęty były w miarę możliwości uniwersalne i praktyczne, i powstają urządzenia przykładowo takie jak laptopy (szukasz niezawodnego laptopa, sprawdź: ). Łączą one w sobie najważniejsze cechy obu tych sprzętów, czyli bardzo zwarte rozmiary, długi czas pracy i ekran dotykowy, a oprócz tego kompletną klawiaturę i systemy operacyjne znane z typowego sprzętu komputerowego. Takie urządzenia można używać jako tradycyjne laptopy, a jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć dobry film czy też pograć w jakąś grę, to starczy obrócić klawiaturę, która może się wtedy stać praktyczną podstawką, i używać sprzętu jako tabletu.

Polecamy też

Przegląd dostępnych w Microsoft sprzętów

logo microsoft
Autor: Thomas Cloer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wystarczy przejrzeć zestawienie dostępnych w Microsoft rzeczy, żeby nabrać przekonania, jak dużo firma ta ma do zaoferowania wiernym klientom. W głównej mierze dystrybutor ten znany jest od trzydziestu lat z tego, że sprzedaje najwyższej jakości systemy operacyjne. Pierwszy taki system powstał bowiem w 1985 roku. Pierwsze prototypy systemów operacyjnych, jakie wtedy powstawały były prostsze, aczkolwiek już na tamte czasy niezwykle innowacyjne.


Jednak jeżeli ktoś postawi na zwykły tablet, to do dyspozycji ma mnóstwo urządzeń różnych firm. Najbardziej popularnym rozmiarem jest siedem cali, i tyle właśnie ma lenovo a3500. Lecz tablet ten ma także 4-rdzeniowy procesor, ekran IPS o wysokiej rozdzielczości, moduł 3G i 16G pamięci, dzięki czemu stanowi jedną z ciekawszych opcji na rynku. Z tabletów LG bardzo wyróżnia się także model lenovo a3500 (wejdź na stronę: ).

Czyż omawiany post nie jest emocjonujący? Jeżeli tak twierdzisz, kliknij tutaj - zalecam ten artykuł , ponieważ przeczytasz tam przyciągające oko artykuły.

Poza wydajnymi komponentami tablet ten ma jedną wyjątkową cechę, to znaczy wielofunkcyjną, oryginalną komorę na baterię. Bardzo dobrze sprawdza się ona podczas trzymania urządzenia, ale dzięki zamontowanej podstawce umożliwia ona postawienie tabletu. Projektanci postawili na wygodę i ergonomię użytkowania, i dzięki zastosowaniu specjalnej komory na baterie ten model doskonale obsługuje się jedną ręką.
2019/09/05, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.