W jaki sposób bawić się na konsolach za relatywnie nieduże pieniądze?

Konsole są niewątpliwie rewelacyjnymi urządzeniami - jednakże są także stosunkowo drogie. Statystycznego mieszkańca Polski ogólnie nie za bardzo stać na chociażby najnowszą Playstation. Oczywiście wzrasta liczba tych osób, które myślą, iż konsola to nie jest duży wydatek, ale na nieszczęście należą do mniejszości. A więc jak poradzić sobie finansowo z zakupem konsoli, ale także gier? Na całe szczęście jest sporo ciekawych opcji. W takim razie nie pozostaje chyba nic innego jak zaznajomić się z tym tekstem: trochę wyjaśni wszystkim zainteresowanym konsolami.

zestaw do konsoli Playstation 4
Autor: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niewątpliwie istotne jest to by nie uważać, iż czymś nieodpowiednim są takie używane konsole. Jeśli nie stać Ciebie na nowy sprzęt, niby dlaczego nie byłoby wskazanym rozwiązaniem to, aby najzwyczajniej kupić używany sprzęt? Zwłaszcza, że bardzo często choćby używana playstation network cechuje się świetnym standardem (więcej - ). Nigdy nie należy zakładać, iż używana konsola zawsze jest mocno zużyta. Nierzadko można trafić na świetne okazje, szczególnie wtedy, gdy wchodzą do obiegu nowe konsole.

Czyli gracz z wielką chęcią sprzeda swoją konsolę, ponieważ jest już ona akurat dla niego kompletnie zbędna. Generalnie nasze (więcejo tym: więcej na stronie http://www.logintrade.pl) aukcje są pełne różnego rodzaju ofert dot. sprzedania konsoli. No i z grami jest podobna sytuacja. To pokazuje, że przykładowo gta v, czyli hit, gracze mają możliwość zakupić za często mało wygórowane pieniądze (poznaj info nt GTA V na No i o to właśnie chodzi!

Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Należy także niejako przypomnieć, że nigdy czymś w porządku nie jest to by myśleć, iż za długie siedzenie przed konsolą jest OK. Fakty są takie, że ogólnie spokojnie można radzić sobie z ustaleniem harmonogramu. Najbardziej istotne jest to, aby nie przesadzać, ponieważ potem będą spore kłopoty. Sporo się ostatnio mawia na temat uzależnienia od gier komputerowych. Jednakowoż nie dotyczy to tylko i wyłącznie komputerów... Zatem krótko podsumowując temat grania na konsolach: fantastyczna rozrywka, która w żadnym wypadku nie powinna od razu oznaczać bardzo wysokich wydatków!
2018/08/03, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.