Poczytaj, jakie są nowe propozycje na rynku tabletów

Wybierając nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, ale jednocześnie więcej kosztujące, czy skusić się na produkt mniej znanego wytwórcy. Przeważnie ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie do końca będzie porządnie wykonane i dobrze działające. Za cenę dwustu złotych można stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma dość dobre parametry.

ASUS MeMO Pad HD7
Autor: pestoverde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ekran o 7-calowej przekątnej i 4G zainstalowanej pamięci pozwolą na wygodne oglądanie internetowych stron i zagranie w proste gry. Rzecz jasna na pogranie w nowe gry raczej nie ma szans, ale w końcu nie do tego ten sprzęt (ASUS) został zaprojektowany. Atrakcyjną cenę mają także urządzenia innego taniego producenta, czyli GoClever. Są one dość znane na krajowym rynku i mają dobre recenzje klientów. Mniej niż pięćset złotych za 10 calowy Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to bardzo kusząca cena, a samo urządzenie pracuje wyjątkowo szybko i wydajnie.

Co prawda użyta ilość pamięci i procesor nie należą do najbardziej wydajnych, ale dobra optymalizacja systemu Android sprawiła, że nie ma żadnych problemów z użytkowaniem bardziej zaawansowanych aplikacji, a i sporo gier bez żadnych problemów będzie na nim funkcjonować.

Nie rezygnuj - kontynuuj (https://tritex.pl/) wciągających Cię wpisów. Odnajdziesz ich stosunkowo wiele na naszej nowej witrynie. Namawiamy!

Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to mniejsze rodzeństwo prezentowanego wcześniej sprzętu z matrycą o przekątnej 7 cali. Ten tablet także bardzo dobrze wypadał w najróżniejszych testach wydajnościowych , a i użytkownicy nie powinni narzekać na jego działanie. Odnośnie tematu także tu: dokładne informacje w linku.

Również firma Asus postanowiła zaoferować tańsze, a jednocześnie wydajne i solidne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to najnowsza propozycja tego producenta, która szturmem wdarła się na rynek urządzeń mobilnych i zrobiła tam dużo zamieszania. Poza tym, że tablet Asusa posiada bardzo dobre parametry, wydajny układ procesora i dużą ilość pamięci, to jest również bardzo ładnie zaprojektowany i dostępny w kilku ciekawych kolorach.
2023/01/14, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.