Jak bez wysiłku znaleźć dobry tablet?

Rynek rozrywki mobilnej od pewnego czasu zawładnięty jest przez smartfony i tablety. W sprzedaży swe produkty oferuje paru dużych, renomowanych wytwórców i całe grono pozostałych, których urządzenia są trochę gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy wybrać tablet solidny lecz drogi, czy jednak zdecydować się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami zdecydować musi sam kupujący, do niego należy ostateczna decyzja. Jeśli ktoś będzie się skłaniał się jednak ku grupie pierwszej, to musi przyjrzeć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych na rynku.
tablet
Autor: Raffaele Esposito
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Charakteryzują się one doskonałą jakością elementów, solidnym wyglądem i dobrymi osiągami. Jednym z podstawowych tabletów (dobry przykład zobaczysz na firmy Sony jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi sieci wifi Czarny (SGP311E3/B). Został on wyposażony w 10 calowy ekran, wykonany z odpornego na porysowania szkła, a jednocześnie jest przy tym niezwykle lekki i smukły. Technologie stosowane do tej pory w odbiornikach telewizyjnych z najwyższych klas zapewniają wyjątkowo barwny i ostry obraz, a wydajny układ procesora i dużo zainstalowanej pamięci pozwala na grę w najnowsze gry.

Polecamy też

Poczytaj, jakie są nowe propozycje na rynku tabletów

tablet Asus
Autor: pestoverde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wybierając nowy tablet klienci stają przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, lecz przy tym trochę więcej kosztujące, czy zdecydować się na produkt jakiegoś nieznanego producenta. Przeważnie ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale ryzykuje się tym, że urządzenie nie do końca będzie porządnie wykonane i dobrze działające. Za cenę dwustu złotych można stać się już posiadaczem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to posiada całkiem przyzwoite parametry.


start pracy tabletu
Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na tablecie został zainstalowany najnowszy system Android, wzbogacony jeszcze przez programistów Sony o wydajne aplikacje poprawiające osiągi pracy. Prezentowany wcześniej model tabletu łączyć się może tylko za pomocą sieci wi-fi, natomiast Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) ma zamontowane specjalne gniazdo umożliwiające wykorzystanie możliwości, jakie daje LTE.

Wśród wielkiej liczby najróżniejszych urządzeń dotykowych znajdziemy także ciekawe i nietypowe sprzęty. Należą do nich tablety piórkowe, umożliwiające pracowanie zarówno za pomocą palców jak i dołączonym do sprzętu dotykowym piórem. Więcej informacji odnośnie tematu znajdziesz tu: przykładowy tablet uznanej marki na tej stronie. Jednym z bardziej znanych przedstawicieli tej grupy sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie funkcję urządzenia piórkowego i zwykłego tabletu. Zaś Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to sprzęt dedykowany wielbicielom twórczości cyfrowej.
2022/09/24, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.