Treściwa charakterystyka słynnych ogólnoświatowych korporacji.

Prawdopodobnie wiesz, iż istnieją w świecie przedsiębiorstwa, których data zaistnienia to dalekie lata, a które utrzymują się na rynku do dziś i są nieprześcignione.


Jedną z takich firm jest AIR SWISS, czyli szwajcarskie linie aeronautyczne, które zaistniały w 2002r.
panorama - firma
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


. Obsługują 74 połączenia do 38 krajów globu. Flota kreuje się z 85 aeroplanów z czego 24 to samoloty odległego zasięgu. W Polsce samoloty Air Swiss latają z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Odmienną firmą jest AVANTE, która frapuje się wyrobem okien. Firma Avante to kompetentny lider wśród tego typu urządzeń. Na swoje rezultaty posiadają 7 lat gwarancji i 12 miesięcy darmowego ubezpieczenia. W kluczowej ofercie oferują aż 40 kolorów oklein okiennych, zatem można być pewnym, iż każdy odnajdzie coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - sprawdź link.

Następną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która trudzi się fabrykacją drobnego osprzętu AGD np. suszarki, czy lokówki. Jest to włoska marka powstała w 1974r. Wytwarza sprzęt dla wielbicieli piękna, zdrowia oraz urody, a dla których równolegle ważne są kwestie bezpieczeństwa jak również ochrony środowiska. Firma Bellissima imetec postrzegana jest jako pewna i odpowiedzialna marka o utwierdzonej reputacji. Ostatnią marką jest Kenwood zajmująca się wyrobem akcesoriów kuchennych np. blender Kenwood. Przedsiębiorstwo fukncjonuje w 44 krajach na ziemi i została założona 1947r. Blender Kenwood to zaledwie drobny drobiazg przy robotach kuchennych, które sprzedaje firma. .
Jak zauważa się, jest sporo firm o których nawet nie zdarzyło się nam słuchać, a które są znane i modne. Dobrze jest poczytać opinie na ich temat, gdy będziemy potrzebowali skorzystać z ich świadczeń.
2023/03/28, 17:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.