W obecnych czasach prowadzenie swojej firmy jest łatwiejsze niż dawniej - wszystko dzięki laptopom oraz różnym systemom archiwizacyjnym

Jeżeli popatrzymy na prowadzenie przedsiębiorstw dziś i jeszcze 50 lat temu, to dostrzeżemy wielką różnicę. Dawniej wszystko było robione przy użyciu tony papieru oraz wysyłanych pism.
instalacja
Autor: Andrew Bone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


komputery
Autor: Jeffrey Zeldman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dzisiaj wszystko przechowujemy już na komputerach. Znacznie ułatwia to pracę.


produkcja
Autor: Nicholas Eckhart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli mamy przedsiębiorstwo, to jesteśmy świadomi tego, ile różnych informacji musimy przechowywać. Sporą bazę kontrahentów, która nieraz liczy sobie kilkanaście tysięcy nazwy, czy wszelkie rachunki. Na szczęście, obecnie możemy już to trzymać w laptopie. W Polsce funkcjonuje już elektroniczny obieg faktur i jest zatwierdzony przez Urząd Skarbowy. Trochę to trwało, zanim urząd ten dogonił rzeczywistość, ale obecnie wygląda to już dość sprawnie. By nie trzymać w ogromnych segregatorach różnych dokumentów, możemy zainwestować w elektroniczne archiwum dokumentów.

Czy byłeś usatysfakcjonowany z treści tego wpisu? Jeśli tak, to daję także mój odsyłacz (http://www.drlaptop.pl/bezpieczenstwo-firmowej-poczty/) do następnej witryny. Zapraszam!

firmy, które zakładają i obsługują takie programy, są specjalistami w swej dziedzinie. Gdy ich zatrudnimy, to zeskanują dla nas wszystkie stare dokumenty i faktury. Dzięki temu będziemy mieli porządek. Jeżeli zawrzemy z nimi stałą współpracę, to będą regularnie wprowadzać dokumenty do systemu. Dzięki wyszukiwarce bez problemu znajdziemy potrzebny nam dokument w kilka sekund.
Będziemy mogli wyszukiwać nie tylko według dat, ale też nazwy kontrahenta lub sumy. Istnieje również możliwość zaznaczenia, którzy kontrahenci spóźniają się z uregulowaniem faktur albo do tej chwili którejś nie zapłacili.
2020/02/07, 08:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.