Akcesoria do telefonów Samsunga

Komórki i smartfony są urządzeniami, które są narażone na wiele czynników. Wieża albo telewizor są postawione na półce i jeśli nie zwali ich przykładowo kot albo małe dziecko, to raczej nic poważnego im się nie stanie. Lecz z komórkami to całkowicie odmienna sytuacja. Noszone są w torebkach, plecakach i kieszeniach, nie raz może się zdarzyć, że coś na nie upadnie albo same spadną wyższa.

etui dla Galaxy
Autor: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z tego też powodu kupując komórkę od razu warto się zastanowić, w jaki sposób będzie go można chociaż trochę uchronić przed uszkodzeniami.

Nie czekaj - jeżeli zaintrygował Cię nasz artykuł, to chcemy nakłonić Cię do wejścia do serwisu autora (http://www.poscontrol.pl/), żeby obejrzeć kolejne frapujące szczegóły.

Jednym z lepszych pomysłów na to może być znalezienie aparatu wyposażonego w klapkę, tego typu rozwiązanie ma taki plus, że po zamknięciu ekran i klawiatura chronione są przed uszkodzeniami. w stanie złożonym telefon ten posiada niewielkie rozmiary i bez problemu będzie się mieścił w niewielkiej nawet kieszeni czy torebce. Trwała i solidna obudowa na tyle zabezpiecza aparat, że nawet upadek z niewysoka raczej mu nie zaszkodzi.


Jednak w sprzedaży zdecydowana większość telefonów ma płaski, duży ekran, telefony z klapkami telefony z klapką nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem. Z tego też powodu mając taki model telefonu warto pomyśleć o jakieś dobrej możliwości ochrony dla niego. W sprzedaży do znalezienia jest ich ogromna ilość i z reguły przeznaczone są one do konkretnego modelu aparatu, na przykład Samsung będzie pasował do tego własnie rodzaju smartfona, tak samo chyba się nie sprawdzi przy innych telefonach tego producenta. Oba pokazane pokrowce są porządnie i dokładnie wykonane i bez zastrzeżeń powinny spełniać swoją funkcję. Jest to o tyle ważne, że można często spotkać akcesoria kiepskie jakościowo, które w skrajnych przypadkach mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go chronić. Bardzo interesującym pomysłem może też być Samsung etui silikonowe do Samsung Galaxy S3 niebieskie (EFC-1G6WBECSTD), to etui jest wykonane z bardzo elastycznego tworzywa i ma specjalne zatyczki na łącza. Przez to telefon jest w znacznym stopniu zabezpieczony przed upadkami, kurzem i wilgocią.


Polecamy też

Wysokiej jakości obudowy i pokrowce pozwolą właściwie zabezpieczyć nasze wartościowe telefony

etui na telefon
Autor: Honou
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Telefon nie jest obecnie jedynie nieskomplikowanym urządzeniem, którego głównym celem powinno być umożliwienie rozmów bądź napisania krótkiej widomości tekstowej. Najnowsze telefony - smartfony ogromnie różnią się od tych urządzeń, których używano na początku ich wprowadzenia. To nie są ”cegły” oraz nieporęczne urządzenia, których użytkowanie i przechowywanie sprawiało sporo trudności. Wraz z rozwojem technologii komunikacyjnej, również same telefony uległy wielu modyfikacjom.
2022/04/02, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.