Jaki telefon komórkowy zakupić? Porady

Współczesny smartfon to nie wyłącznie dzwonienie i wykonywanie połączeń. Przez dużą część doby to centrum naszego życia. Połączenia, portale społecznościowe, krótkie wiadomości tekstowe – wszystko to absorbuje naszą uwagę. Jednakże wskazówką jest wybór właściwego przyrządu do naszych potrzeb. Na co powinniśmy zwracać uwagę?

Rozmiar ekranu.

Chcesz poznać większą ilość wiadomości na taki temat? Jeśli tak, to kliknij tu i zdobądź pomocne szczegóły (http://www.colorstore.pl/) - na pewno ono także okaże się według Ciebie pasjonujące!

Obecnie największą wziętością cieszą się wyświetlacze, o rozmiarze do pięciu cali. Dlaczego? Ergonomia pracy na tej powierzchni pozwala na obsługę całości za pomocą jednego palca. Naturalnie, pod uwagę bierzemy wymiar ręki (szczególnie zasięg naszego kciuka) oraz dostosowujemy ją do konkretnego modelu. Drugą kwestią będzie rozróżnienie smaftfonów pod względem jego przeznaczenia.
telefon marki Apple
Autor: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Całkiem inną rolę będzie spełniać smartfon przeznaczony do pracy, w stosunku do tego, który wyselekcjonujemy do domu. Pierwszy przypadek zdeterminowany jest przez charakter wykonywanego zawodu. Biurowi pracownicy docenią większy rozmiar – na dużym ekranie o wiele łatwiej przeglądać rozmaitego rodzaju dokumenty. Jeśli telefon ma trafić w ręce osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza musi być możliwie mała – maksymalnie utrudni to losowe uszkodzenie mechaniczne. W tym szczególnym wypadku warto zastanowić się nad zakupem tradycyjnego narzędzia, wyposażonego w klawiaturę.

Polecamy też

Corocznie pojawiają się rankingi w różnych dziedzinach życia.

iphone firmy Apple
Autor: musescore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Również branża elektroniczna oraz gry komputerowe są od niedawna bardzo popularną dziedziną, która rozprzestrzenia się coraz lepiej. Jeżeli komuś zależy na tym, aby być zawsze na bieżąco z obojętnie jakimi technologicznymi urządzeniami, to bez wątpienia pomocne okazują się listy, które oceniają wszystkie sprzęty dość systematycznie.


System operacyjny. Bezdyskusyjnym liderem jest Android (przykładowo lg g3 - g3), posiada on powyżej osiemdziesiąt % rynku. Wszystko to za sprawą otwartej specyfikacji, która gwarantuje pełną ingerencję w kształt systemu oraz dostosowanie go do własnych upodobań. Na dodatek połączenie z kontem Google pozwala na zintegrowanie z naszą skrzynką mailową, przeglądarką Chrome bądź też dokumentami online w pakiecie DOCS (przykładem może być Samsung Galaxy S5 Neo).

Planujesz zdobyć inne informacje na omawiany temat? Na pewno notka z witryny również je zawiera, zatem kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

Najogromniejszym konkurentem jest iOS. Apple postanowiło mieć całkowitą kontrolę nad swoim oprogramowaniem, czego efektem jest bardzo duże bezpieczeństwo pracy a także rygorystyczne kryteria tworzenia oprogramowania na telefony iPhone.

Procesor jest najważniejszym komponentem każdego aparatu. Od jego wydajności zależy szybkość otwieranych aplikacji, ilość zadań realizowanych równocześnie oraz obsługi takich funkcjonalności jak gry. Współcześnie na rynku znajduje się pełny szereg konstrukcji, określonych dla różnych półek cenowych. Najogromniejszym zainteresowaniem cieszą się 4-rdzeniowce – ich użycie pozwala na komfortową pracę. Wśród liderów znajdują się Samsung Galaxy s5 Neo posiadający 8 rdzeni - sprawdź tutaj.
2021/10/06, 08:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.