Wysięgnik do Selfie, czyli polecane akcesoria do komórek

Współczesne telefony już bardzo dawno temu przestały być urządzeniami, służącymi nam wyłącznie do dzwonienia i pisania popularnych sms-ów. Dzisiaj telefony to prawdziwe kombajny multimedialne. Na ten przykład można dzięki nim posłuchać muzyki, gdyż każdy nowoczesny telefon ma możliwość odtwarzania mp3, odbierania radia oraz dostęp do Internetu, przez co mamy możliwość słuchać muzyki w każdym miejscu i w każdym czasie. Dzięki owemu dostępowi do Internetu cały czas mamy oczywiście możliwość wyszukania każdej potrzebnej wiadomości, kontaktu z innymi poprzez facebooka albo pocztę. Smartfona bardzo często używamy też jako aparatu fotograficznego, dzięki któremu prędko i wszędzie zrobimy fotografię, uwieczniając daną wyjątkową chwilę, aby cieszyć się nią później.
akcesoria do telefonów
Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wykonanie zdjęć przy pomocy telefonu nie jest dziś żadnym problemem. Zwyczajnie wybieramy w opcjach naszego smartfona ikonę odpowiadającą za zdjęcia i już po chwili możemy robić fotografie. Co ważne, dzięki temu, że mamy aparat foto w telefonie, mamy możliwość robić foty oraz po chwili umieścić je w sieci.

Mocno popularne są już nie tylko fotki wykonywane komuś lub czemuś, ale robione samym sobie. Foty tego typu, robione „z ręki”, czyli tak zwane selfie czy „słitfocie”, zyskały rozgłos dzięki mediom społecznościowym, przykładowo Facebookowi. Takie zdjęcia zazwyczaj są wykonywane w celu pochwalenia się nową fryzurą, make-upem czy ubraniami. Ale czasami też tego typu zdjęcia mogą
selfie
Autor: Brian Eager
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
okazać się wspaniałą pamiątką, jeśli przykładowo uwiecznimy dzięki nim nasz udział na jakimś wyjątkowym koncercie naszego idola, a jeszcze większe znaczenie będzie miało zdjęcie, na którym będziemy my oraz nasz idol.


Polecamy też

Co wziąć pod uwagę, wybierając komórkę.

elektronika, telefony, smartfony
Autor: Blake Patterson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Poszukując smartfonu dla siebie, trzeba zwrócić uwagę na parę kwestii. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, jakie cechy posiada nasz telefon komórkowy, jak również jak solidna jest bateria. To najważniejsze zalety, na jakie trzeba zwrócić uwagę.


Zdjęcia z ręki są już tak częstym zjawiskiem, że powstaje nawet dodatkowe wyposażenie wyposażenie sal szkoleniowych do smartfonów, które pozwala na jeszcze prostsze i szybsze wykonywanie tych fotek. Przykładem są tu tak zwane selfie stick, to znaczy akcesoria , które przypominają krótki wysięgnik czy kijek z uchwytem, do którego mamy możliwość przymocować nasz smartfon, co pozwoli na objęcie większym zasięgiem tego, co chcemy fotografować.

Jak można zobaczyć, technika wychodzi naprzeciw różnym potrzebom. Jeśli więc jesteśmy fanami selfie i robienie fotografii „z ręki” nie jest nam obce, powinniśmy zaopatrzyć się w selfie stick, by mocno ułatwić sobie te czynności.
2023/01/01, 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.