Nieważne, jaki rodzaj firmy mamy, na pewno mądrym pomysłem będzie powołanie do życia witryny internetowej

W obecnym wieku ciężko wyobrazić sobie, by jakaś firma albo sklep istniały bez swej odsłony w internecie.


Wszystkie sklepy powinny posiadać witrynę w sieci, aby również tam mieć możliwość promować swoje artykuły.


Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja
Autor: Ted Eytan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


strona internetowa
Autor: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu


oświetlenia
Autor: Brian Blues
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Telewizja i Internet? Oczywiście!

Pamiętasz dawne czasy, kiedy telewizor był czarno-biały, a do wyboru miałeś dwa kanały telewizyjne? W zależności od tego, w jakim jesteś wieku pamiętasz to troszkę, bardzo lub zupełnie wcale. Większość nie będzie tego pamiętać, bo to naprawdę odległe dzieje. Jeszcze bardziej odległy był okres, gdy na wsi był jeden telewizor, a wszyscy mieszkańcy zbierali się na przykład u Sołtysa, by coś pooglądać. Kiedy to było? Wydaje się, jakby przed wiekami. Obecnie trudno to sobie wyobrazić, zwłaszcza, że wybór w zakresie ofert telewizji i internetu jest naprawdę pokaźny.


Jednak strona internetowa jest niezbędna też wszystkim innym przedsiębiorstwom. Jeżeli dla przykładu jesteśmy stomatologiem lub designerem wnętrz, to także musimy być obecni w internecie, by mogli nas wyszukać nowi klienci. Takie są czasy, że znaczny odsetek społeczeństwa załatwia sprawunki online.

Spodobał Ci się ten post? Jeżeli tak, to z pewnością sprawi Ci radość informacja, że analogiczny artykuł jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link ochrona mienia wrocław.

Chcą zamawiać różne produkty (też jedzenie), bukować zagraniczne wycieczki i opłacać rachunki. Jeśli zatem prowadzimy firmę, to bez strony możemy nie przeżyć w dzisiejszym świecie. Dobrze byłoby, by stronę stworzył nam jakiś profesjonalista. Musi ona przykuwać uwagę. Powinna być nietuzinkowa, by klient miał ochotę ją przeglądać i by zapadła mu ona w pamięci. Z drugiej strony nie powinna być ona zbyt udziwniona, gdyż powinna być intuicyjna. Jeśli okaże się w praniu, że jest zbyt trudna oraz niezbyt intuicyjna w przeglądaniu, to ludzie zdenerwują się i przejdą na stronę konkurencji. Dlatego do napisania strony powinniśmy wziąć dobrego grafika.


Porozmawia on z nami o wszystkich szczegółach, takich jak kolor i przykładowo rozmieszczenie zakładek, i przedstawi wstępne propozycje. Oczywiście nasze kontakty mogą odbywać się drogą elektroniczną. Nie musimy przecież szukać kogoś z naszego miasta. Najlepszy specjalista może być skądkolwiek.
2022/06/01, 12:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.