Niejedna osoba na emeryturze musi być traktowana z szacunkiem oraz powinna mieć prawo się leczyć z godnością

Gdy przechodzimy na emeryturę, to liczymy na to, że nareszcie będziemy cieszyć się życiem. Obyśmy tylko nie chorowali.


Niestety przeróżne choroby oraz nieszczęścia nie oszczędzają nikogo.
Produktywność
Autor: BMiz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


ładowarka rowerowa
Na podstawie danych z: jego-styl.pl


Różne kłopoty ze zdrowiem z reguły dotyczą osób w podeszłym wieku. Ciało niestety daje już powoli znać, że się starzeje. Trzeba wówczas regularniej chodzić po lekarzach oraz na przeróżnego rodzaju zabiegi. Ten, kto był kiedykolwiek w publicznych placówkach, jest świadom tego, jaki to koszmar. Duże kolejki, przez które miesiącami trzeba oczekiwać na konsultację u specjalisty oraz ogólny brak empatii. Nikt z nas nie życzyłby sobie, żeby tak był traktowany ktoś z naszych bliskich. Nagle okazuje się, że osoby, które przepracowały całe życie i przez wiele lat przekazywały składki na NFZ, nie mają możliwości porozmawiać z lekarzem często o istotnych komplikacjach ze zdrowiem. Dlatego tak istotne wydaje się być to, żeby każdy senior miał wykupione ekstra ubezpieczenie, które pozwoli mu na leczenie się w prywatnej przychodni. Tam nie ma kolejek oraz chorych traktuje się z szacunkiem. Doktorzy pochylają się nad zdrowiem swoich pacjentów, a nie traktują ich jak zło konieczne. Jednak, aby jak najdłużej radować się dobrym zdrowiem, emeryci muszą uprawiać sport.

Zainteresował Cię taki tekst? Jeżeli tak, to śmiało kliknij także ten link. Pokrewne wiadomości zobaczysz również tutaj przewody grzejne wrocław.

Mogą przykładowo uczęszczać na basen albo jeździć na rowerze.
Większość hal sportowych posiada znaczne zniżki dla emerytów, aby nakłonić ich do aktywnego spędzania swego czasu. Oprócz tego możemy także ze zniżką chadzać do opery czy do galerii sztuki.
2022/01/28, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.