Z jakiego powodu warto trochę zadbać o swój smartfon zakładając na niego dobrze dopasowany futerał albo etui.

Nowo sprzedawane telefony mają także nowe ekrany i obudowy, lecz czasami starczy kilka dni noszenia w kieszeni czy torebce, aby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.


Z tego też powodu jeżeli ktoś chce na dłużej zachować swoje urządzenie w odpowiedniej formie, a równocześnie dać mu trochę bezpieczeństwa na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to powinien zainwestować w jakiś pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, za parę złotych już w jakiś sposób urządzenie zabezpieczą, a inne odmiany są naprawdę skuteczne. Zapomnieć też nie można o funkcji ozdobnej, sporo etui i pokrowców jest bardzo estetycznie i ładnie wykonanych. W sklepach wybór tych gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy właściciel smartfona bez żadnego problemu może odpowiedni huawei y3 etui znaleźć dla siebie.


obudowa huawei y5
Autor: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Jak dobrać telefon dla osoby w podeszłym wieku? Jakiego typu cechy powinien mieć? Co jest najważniejsze?

tablet
Na podstawie danych z: pixabay.com
Komórkę, a raczej smartfon ma w dzisiejszych czasach każdy człowiek, również starsze osoby. Jest bardzo dużo modeli, a każdy z nich zaskakuje czymś innym.


Niezwykle popularne na przykład są pokrowce wykonane z plastiku albo trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo odporny na mechaniczne uszkodzenia. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami będą również chronić etui wykonane z silikonu, zakładane na boki i tył komórki. Przez to że są elastyczne bardzo dobrze pochłaniają one energię, i niejeden telefon dzięki temu został uratowany od uszkodzenia. Jeśli jednak trafi się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkiem pęknie, to też dużego problemu najczęściej nie powinno być.


Do wielu wersji telefonów dokupić bowiem można jakieś obudowy i je po prostu wymienić. Co więcej, przy niektórych modelach druga obudowa huawei y5 będzie się znajdowała w zestawie, jaki się otrzymuje w sklepie.
2020/03/10, 08:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.