Niejeden komputer musi posiadać oryginalne oprogramowanie oraz system antywirusowy

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że w spółkach każdy laptop musi mieć jedynie oryginalne oraz legalnie zakupione programy. Nie istnieje inny sposób.


Kiedyś masa osób posiadało nieoryginalne systemy.
Reklama online
Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Twitter
Autor: Descrier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


systemy
Autor: LORUS
Na podstawie danych z: LORUS


Były one piracko kopiowane. Jednakże taki proceder istniał w szalonych latach początku kapITalizmu. Dziś nikomu już to raczej nie przychodzi do głowy. Prócz tego, że jest to najnormalniej w świecie nielegalne, to przynosi także wstyd temu, który posiada taki oprogramowanie. Można również mieć problemy z polskim prawem, jeżeli na takim procederze nakryje nas policja. Zazwyczaj sprawdzane są spółki, gdyż one zwykle posiadają bardzo dużą ilość komputerów. Wtedy każdy firmowy laptop musi mieć oryginalne systemy (przekonaj się czym jest systemy automatycznej identyfikacji) antywirusowe i operacyjne. Dzięki Bogu przy nabyciu nowego laptopa duża cześć ma już zainstalowany oryginalny system. To najlepsze wyjście, gdyż nie musimy go wtedy dokupywać i wgrywać. Nie musimy nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy musimy co jakiś czas uaktualniać. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to niezbędne, zatem nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niezwykle istotne, ponieważ wtedy laptop może prawidłowo funkcjonować. To samo dotyczy programów antywirusowych. By mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.
Dlatego co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Ważny jest interface oraz intuicyjność różnych ikonek, aby komputer nas nie irytował.
2022/06/22, 16:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.