Nowoczesna strona internetowa - fundament funkcjonowania firmy w internecie

Biznes promocyjny na dobre umościł się w internecie. Przedsiębiorcy z całego świata dostrzegli wreszcie, że cyberprzestrzeń to potężny środek komunikowania się, który gwarantuje dostęp do miliardów konsumentów. Warto zaznaczyć, iż cyberprzestrzeń nie posiada granic, takich jakie mają stare media. To wszystko oznacza ogromną szansę dla reklam. Każda szanująca się firma powinna nie zapominać o dwóch kluczowych drogach relacji z klientami - fanpage’u na serwisie Zuckerberga oraz o przejrzystej stronie WWW.

Strona na Facebooku ma odznaczać się tym, co jest najbardziej kluczową zaletą portalu społecznościowego – możliwością interakcji z użytkownikami. Ludzie, którzy ciągle nie dostrzegają zasad rewolucji internetowej powinni nie zapominać, że cyberprzestrzeń nie jest słupem z anonsami. Tutaj więź marketingowa jest dwustronna.

Użytkownicy portalu Zuckerberga mogą i chcą wymieniać zdania, zgłaszać marce uwagi, mieć wpływ na ruchy działalności. Kto tego nie pojmuje, prędko zostaje naprostowany przez niezależnych fejsbukowiczów. W ostatnich latach było dużo przypadków takiego słabego podejścia do wielbicieli nowych form komunikacji, co zaowocowała silnymi konsekwencjami dla wizerunku firmy.

internet
Autor: TwojaBateria.pl
Na podstawie danych z: TwojaBateria.pl
Tę samą zasadę trzeba mieć w głowie też w sprawie strony internetowej. Osoba, której robotą jest tworzenie stron WWW musi wykreować miejsce odgrywające 2 role – komunikacji z użytkownikiem (zamieszczanie świeżych informacji nt oferowanych usług itp.) oraz odczytywania opinii konsumentów. Trzeba na witrynie uruchomić forum dyskusyjne, udostępnić wygodny formularz do porozumiewania się z firmą i wynająć człowieka od social media, który będzie regularnie uzupełniał stronę.

Polecamy też

Czy dobrze jest łożyć na social media marketing?

twitter
Autor: studio PRowokacja
Na podstawie danych z: studio PRowokacja
Potrzeba obecności marki w internecie dzisiaj już nie wzbudza zastrzeżeń, natomiast ciągle pojawiają się nowe sposoby reklamy w sieci. Media społecznościowe to coraz potężniejsze narzędzie e-marketingu – czy jest sens w nie inwestować?


O ile ten artykuł przekonał cię do opłacenia informatyków, którzy zrobią dla twojego przedsiębiorstwa przejrzystą stronę sieciową, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa „strony internetowe Wrocław”.
2018/06/21, 21:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.