Co ciekawego oferuje Acer jeżeli chodzi o ultrabooki, laptopy i tablety.

Firma Acer od wielu lat oferuje bardzo dobre jakościowo Urządzenia elektroniczne, w tym tablety oraz laptopy. W ofercie posiada zarówno niskobudżetowe urządzenia, jak również wydajne, mocne sprzęty do rozrywki albo zastosowań biznesowych.


acer aspire s3
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Jaką drukarkę powinno się nabyć?

toner
Autor: Cheon Fong Liew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym użytek komputerów jest przeprowadzane na wybitnie szeroką skalę. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że informatyka jest współcześnie najbardziej wpływową dziedziną życia codziennego, co rzecz jasna przekłada się na fakt posiadania przez nas urządzeń komputerowych w prawie każdym naszym domu. Rozwiązań do których wykorzystujemy komputery nie sposób dzisiaj policzyć, ze względu na ogromnie duży zakres prawdopodobnej działalności.


Wolne Oprogramowanie
Autor: Startup Stock Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Doskonałym przykładem pierwszej wspomnianej grupy jest Acer Extensa, notebook przeznaczony przede wszystkim dla uczniów - acer aspire r7. Jego ogromnym plusem jest niska cena, wynosząca mniej niż 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie stosunkowo wydajne podzespoły. Z kolei acer aspire r7 to zupełnie nowatorska konstrukcja, z unikalnie rozwiązanym ekranem. W miejsce normalnie otwieranej pokrywy projektanci zaproponowali całkowicie odmienne rozwiązanie. Ekran umieszczony jest na pojedynczym, specjalnym zawiasie, przez co ustawiać go można pod różnymi kątami.


Acer w ostatnich latach coraz mocniej poszedł w kierunku ultrabooków, oferując kilka interesujących propozycji. Jako tego typu urządzenie właśnie określany jest acer aspire p3, choć zapewne stwierdzi, że będzie to jednak zwykły tablet. Aspire P3 pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 i ma odpinaną, bardzo wygodną klawiaturę.

Jest Ci potrzebne hiperłącze (https://www.cadsol.pl/pl/uslugi/szkolenia-catia)? Zapraszamy w takim razie, żebyś kliknął tutaj i wtedy przeniesiesz się do nowego artykułu pełnego detali.

Rozmiar jego wyświetlacza wynosi blisko 12 cali, więc daje już odpowiedni komfort codziennej pracy. Acer aspire s3 to już klasyczny ultrabook, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.


Urządzenie jest niezwykle smukłe, ponieważ jego grubość nie będzie przekraczać 17 milimetrów - zawsze podobał mi się acer aspire s3. Jednocześnie posiada wszystkie inne zalety klasycznych ultrabooków, czyli między innymi długi czas pracy na bateriach i wydajne podzespoły.
2019/06/25, 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.