Czym się powinny charakteryzować telefony używane do pracy w ciężkich warunkach.

Sprzedawane obecnie smartfony i telefony co prawda cechują się naprawdę mocnymi parametrami i nowoczesnym wyglądem, ale są urządzeniami dość delikatnymi.


lampy
Autor: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Co prawda przy niektórych modelach firmy się chwalą, że będą bardzo odporne na zakurzenie czy wodę, lecz to przeważnie będzie jedynie reklama, a przy jakiś problemach gwarancja nie będzie obowiązywać. Tak jest na przykład w przypadku najnowszego promowanego smartfona jednej z firm, w spotach reklamowych każdy słyszy że jest to telefon wodoodporny, lecz przy zalaniu urządzenie nie zostanie naprawione. Kolejną bolączką współczesnych smartfonów jest duża podatność na mechaniczne uszkodzenia, upadek nawet z niewielkiej odległości często może się zakończyć stłuczeniem szybki i przymusem jej wymiany na nową.


Na rynku można na szczęście znaleźć aparaty, które mogą służyć do specjalnych zadań, i w takim celu je też zaprojektowano. Tego typu telefon do pracy musi być odporny na wiele niesprzyjających warunków, jakie będą go spotykać, to znaczy wodę, kurz czy upadek z większej wysokości. Już samo obejrzenie takiego urządzenia daje pewność co do ich zastosowania - mają one solidne, wzmocnione obudowy, niejednokrotnie grubsze dwa razy niż zwykłe modele.

Jeśli jesteś zdania, że opisywany artykuł jest ciekawy, szybko sprawdź jeszcze szczegóły tu (https://wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl/kim-jestem/), wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość danych.

Dodatkowo posiadają ekrany z wytrzymałego szkła, odpornego na zarysowania, a także szczelnie zamykane wszystkie wejścia i porty.


Polecamy też

Różnego rodzaju urządzenia AGD, które każdy z nas ma w mieszkaniu, to stuprocentowe dobrodziejstwo dla nowoczesnej pani domu

zmywarka nie pobiera wody
Autor: Philips Polska
Na podstawie danych z: Philips Polska
W dzisiejszych czasach życie pędzi niezwykle prędko. Mamy znacznie więcej obowiązków niż posiadały nasze babcie. Dzień po dniu nasza lista zadań zdaje się nie mieć końca.


Z reguły specyfikacja tego typu urządzeń jakaś nadzwyczajna nie będzie, lecz również nie tego się od nich oczekuje, z mniej wymagającymi programami bez żadnego problemu powinny sobie poradzić.
2019/08/07, 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.