Rozważnie wypromuj swą działalność, zwłaszcza charytatywną

Każda działalność potrzebuje głośnej a także atrakcyjnej promocji. Nawet, jeżeli jest to działalność charytatywna. Warto zaproponować loterię, aby uatrakcyjnić festyn, zbiórkę na konkretny cel bądź smsową zabawę.
organizacja loterii
Autor: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nowe dyski My Passport
Autor: WD
Na podstawie danych z: WD


Loteria to doskonała zabawa dla wszystkich. Głównie dlatego, że wzbudza wiele emocji. Każdy pragnie sprawdzić, czy los się do niego dzisiaj uśmiechnie. Niestety fachowa organizacja loterii nie będzie łatwa. Prawne przygotowania do tej gry trzeba rozpocząć stosunkowo wcześnie. Nie zapomnijmy o tym, aby uiścić podatek od gier oraz loterii. Tylko w takim przypadku zabawa będzie legalna. Najpierw musimy mieć pomysł na loterię. Należy zastanowić się nad celem, rodzajem konkretnej loterii Oraz jej rozmachem. Te ogólne ustalenia zawieramy w dokumentach, jakie składamy do naczelnika urzędu celnego. Należy się zastanowić przykładowo jak wiele osób musi sprzedawać losy, by loteria była dla nas opłacalna. Jeżeli przeprowadzamy zbiórkę na rzecz szczytnego zamysłu, trzeba również zrekrutować odpowiednią liczbę wolontariuszy i ustalić miejsca sprzedaży.


Jeżeli nasza działalność będzie charytatywna, należy oczywiście uzbierać nagrody. Najkorzystniej zainteresować działalnością lokalne media, i punkty usługowe. Nagrody będą dzięki temu pragmatyczne i niezbyt drogie. Pamiętajmy, iż naszym sponsorem może być również drukarnia, jaka drukuje losy. Taka loteria to dla sporej ilości firm świetna promocja. Organizacja loterii wszakże na tym wcale się nie skończy.
Musimy jeszcze przyszykować odpowiednią ilość losów. I wreszcie nadchodzi upragniony dzień, gdy nasza loteria startuje, a nieosiągalny dotąd cel staje się możliwy do osiągnięcia. To zachwycający czas.
2019/01/21, 18:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.