Wyprawa w Beskid Śląski jako kapitalna alternatywa w stosunku do zakątków tak popularnych jak Sudety

Wisła byłaby pewnie zwykłą miejscowością jakich dużo nie tylko w Beskidzie Śląskim, ale i w całym paśmie górskim, gdyby nie sławny skoczek narciarski, który rozsławił w Europie to właśnie miasto. Mowa oczywiście o kultowej już postaci, czyli o Adamie Małyszu. A do Wisły przyjeżdżają nie tylko fani wspomnianego skoczka i sportów zimowych, lecz także urlopowicze, którzy nie lubią wysokogórskich wspinaczek na szczyty Tatr.

Sprawdźmy, z jakiego powodu warto pojechać na wczasy właśnie w Beskid Śląski i czy w rzeczywistości propozycja tego regionu może być konkurencyjna jak ta z innych obszarów Polski.
Beskid niski
Autor: Szymon Nitka
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednym z niezaprzeczalnych argumentów przemawiającym za tym obszarem pozostaje fakt, że amatorów białego szaleństwa jest znacznie mniej niż w wysokich górach. Wyjątkiem może być czas skoków narciarskich, gdy do Wisły i Szczyrku zjeżdżają fani sportów zimowych z całego kraju, a nawet świata. O zarezerwowaniu noclegu trzeba pomyśleć odpowiednio wcześniej, ponieważ późniejsze uporczywe wklepywanie w wyszukiwarkę słów Wisła noclegi nie przyniesie już jakichkolwiek wyników - sprawdź na .

A zimową porą pod namiotem spać raczej niepodobna. W Beskidy, na przekór powszechnej modzie, można wyjechać na wiosnę, czyli na przykład w maju, kiedy natura już na dobre obudziła się z zimowego snu. Powietrze ma wtedy niepowtarzalny aromat, który pozostaje zupełnie niewyczuwalny w dużej aglomeracji. Aby odszukać kwaterunek na tym terenie, wystarczy użyć sformułowania Szczyrk noclegi i wybrać dla siebie odpowiednie miejsce. A jest z czego wybierać.

Jeżeli w opublikowanym tu poście nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/chata-rysia) jeszcze jeden tekst.

Dla bogatszych obywateli przeznaczone są pięciogwiazdkowe apartamenty w kompleksach hotelowych - . A ci mniej zamożni wycieczkowicze znajdą zakwaterowanie w licznych zajazdach.

Polecamy też

Najlepsze możliwości kamery GoPro

Kamera Sony Action Cam
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/
Urządzenia bardzo istotne dla ekspertów rejestrowania swoich podbojów to właśnie kamery sportowe. Powinny być one szczegółowo dopracowane, pod każdym możliwym względem, by stuprocentowo satysfakcjonowały oraz uszczęśliwiały użytkowników. Najlepsze opcje, wiele dostępnych funkcji czy wyjątkowe opcje wiążące się z nagrywaniem tym sprzętem zachwalane są przez radosnych, acz wymagających użytkowników na każdym kroku. Poręczna, jeszcze lżejsza i w znakomitej cenie – taka jest właśnie firmowa, nowa kamera.


Taki wypad można rekomendować wszystkim tym, którzy czują się zmęczeni codzienną pracą i od początku roku nie wzięli ani jednego dnia urlopu.

beskidy
Autor: Szymon Nitka
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Hasło Wisła noclegi przyda się także tym, którzy wybierają się w Beskidy w sierpniu.

Poświęć chwilę i sprawdź tu (https://www.hotelpodkowa.pl/) dodatkowe informacje na ten temat - one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

A o tym, że warto pojechać właśnie w ten górski obszar przekonał się każdy, kto chociaż raz przeszedł tamtejsze górskie szlaki. Urozmaicona roślinność jest chroniona i właśnie w tym celu wydzielono parki krajobrazowe. Żeby zapoznać turystów z najciekawszymi przedstawicielami okolicznej fauny, powstały ścieżki dydaktyczne, dzięki którym nawet najmłodsi mogą nauczyć się rozpoznawać poszczególne gatunki gadów. A w wolnych momentach warto wyjechać kolejką linową na wierzchołki wzniesień, żeby stamtąd podziwiać malownicze krajobrazy.
2020/07/06, 08:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.