Zeznanie podatkowe za 2014 rok, intratna bonifikata prorodzinna preferująca osoby z trojką i więcej dziećmi.

W tym roku podatkowym bonifikaty podatkowe są nieco inne aniżeli w 2014 roku. Najkorzystniejsza ulga przy rozliczaniu rocznym PIT za 2014, obejmie rodziców, którzy wychowują co najmniej trójkę dzieci. Wymogiem zwrotu nadpłaconego podatku jest opodatkowana praca przynajmniej jednego z rodziców.
finanse
Autor: Allan Ajifo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wprowadzenie takiej ulgi ma aktywizować pomoc tych rodzin, w których praca, a nie zasiłek, jest metodą funkcjonowania. Ulepszenie w w polityce prorodzinnej to następny istotny element ideologi przychylnej rozwojowi rodziny, po wydłużeniu urlopu rodzicielskiego, rozszerzeniu dostępności przedszkoli i obniżeniu opłat za pobyt w nich oraz poszerzeniu oferty w liczbie żłobków .

Polecamy też

Wspieranie kreatywności w naszym kraju

wykład na temat crowdfundingu
Autor: Joe Vivona
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, jak postępować, by osiągać rewelacyjne efekty w tej dziedzinie. Fachowcy co do jednego nie mają wątpliwości i brzmią razem – przemyślane działanie czy w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma sporo atutów i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa ciągle na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!


Długofalowym celem polityki państwa jest bowiem poprawienie się sytuacji demograficznej Polski. W dzisiejszej sytuacji fazy spadku liczby urodzeń, ideologia państwa musi przekonywać do posiadania dzieci. Najkorzystniejszym instrumentem ekonomicznym oddziałującym na chęć zwiększenia liczby dzieci jest wsparcie rodzin przy decyzji właśnie o trzecim dziecku. Nowe przepisy mają również walczyć z szarą strefą i propagować legalne zatrudnienie, ponieważ osoby
finanse
Autor: Lucas Hayas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
pracujące bez jakiejkolwiek umowy o pracę nie uzyskają zwrotu podatku i są pozbawione ubezpieczeń społecznych. http://pitonline.pl/rozlicz-pit-online/ www.pitonline.pl/jak-otrzymam-zwrot-podatku-pit-2014/


Dodatkowo ulga na dzieci, będzie najbardziej rentowna dla matek, ojców mało zarabiających. Obecnie, aby rodzic samotnie wychowujący np. dwójkę dzieci uzyskał w pełni odpis podatkowy, musi uzyskać roczny przychód w wysokości 15 445 zł. Z kolei w sytuacji dwojga rodziców, jest to kwota 18 534 zł. Kolejnym zyskiem ma być szybszy zwrot podatku dla rodzin wielodzietnych . Na odzyskanie pieniędzy nadpłaconych fikusowi, osoby korzystające z ulgi, będą czekać najwyżej do 30 dni, od czasu złożenia pit za 2014, a nie 3 miesiące, jak wynika z obecnie obowiązujących przepisów.
2018/06/22, 12:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.