Drobne wskazówki jak kupić w rozsądnej cenie i porządny tablet

Rynek tabletów bez przerwy rośnie bardzo dynamicznie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają firmy mniejsze, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Należy do nich na przykład firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu ukazał się w sklepach w atrakcyjnej jak na zastosowane podzespoły cenie. Jak pokazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów intensywne testy, ten model tabletu stał się interesującą propozycją dla ludzi szukających porządnego i taniego sprzętu.

tablet leżący na biurku
Autor: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Został on starannie i dokładnie zaprojektowany, co niekiedy nie regułą nie jest w tańszych egzemplarzach, a użyte w nim podzespoły są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu urządzenie (producent MODECOM) funkcjonuje szybko i bez większych problemów. Ekran trzyma podawane w specyfikacji parametry, obraz jest wyraźny i ma ładne, nasycone kolory.

Cały czas masz duże kłopoty z odnalezieniem interesującej oferty? Nie martw się - sprawdź te propozycje (it-solve.pl/software-house-krakow/), one z pewnością Cię nie rozczarują.

Dużym plusem tego sprzętu jest bateria z dużą pojemnością, pozwalająca na parę godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania.

tablety
Autor: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie testowane programy działają szybko i bez problemów z zacinaniem, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały użyte w tym tablecie. Firma oLofer (propozycja tutaj: fajna propozycja) posiada w dystrybucji również nieco mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został odpowiednio zaprojektowany i w swojej klasie cenowej jest interesującą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają również tablety firmy Modecom. Producent ten miał już wcześniej kilka niezwykle udanych modeli i jego ostatnia propozycja utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to potężna maszyna wystarczająca do bardziej wymagających aplikacji. Odpowiednią wydajność gwarantują jej 4 rdzenie procesora i duża pamięć, a za grafikę odpowiedzialny jest jeden z najlepszych dzisiaj układów graficznych. Ten model tabletu zaprojektowany został jako domowe źródło rozrywki i według wielu recenzji doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.
2022/03/04, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.