Wybieramy tablet

Ostatni czas to ogromny wysyp najróżniejszych tabletów i smartfonów. Urządzenia te są ogromnie popularne, stając się przenośnymi centrami rozrywki. Duże dotykowe ekrany, coraz wydajniejsze pamięci i procesory sprawiły, że dzisiejsze tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed piętnastu lat.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Autor: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung
W Stanach dużą popularnością cieszą się produkty firmy Apple, w Polsce są one nieco rzadziej kupowane, ale powoli zmienia się to. Apple od samego początku postawiło na najwyższą jakość tak sprzętu jak i oprogramowania, co doskonale pokazuje Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A).

Wiele osób uważa, że Apple robi najlepsze matryce do tabletów, i patrząc na powyższy tablet ciężko z tym się kłócić. Przekątna 8 cali, unikatowe podświetlenie i wysoka rozdzielność powodują, że ciężko oderwać wzrok od barwnego i nasyconego ogromną ilością kolorów ekranu dotykowego. Reszta komponentów jest na podobnym poziomie. Wydajny procesor i aż 32G pamięci RAM bez żadnych problemów potrafią obsłużyć nawet najbardziej rozbudowane gry i programy. Żeby praca z tabletem stała się jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza, Apple zdecydował się wyposażyć Ipad w liczne kurs selenium do obróbki grafiki, filmów i muzyki, tak więc wyciągając tablet z pudełka dostaje się gotowe do większości zastosowań mobilne urządzenie. Tablety Apple sprzedawane są w paru kolorystycznych wersjach, opisywany powyżej model jest cały biały, a Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Czarny (MD541FD/A) () ma głęboki czarny kolor.

Również biały, lecz dużo większy, bo na 10 cali jest . W przypadku firmy Asus również nie było żadnych kompromisów jeżeli chodzi o wydajność i użyte komponenty. Pamięć 32G, ekran o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor również plasują ten egzemplarz na najwyższej półce tabletów do profesjonalnych rozwiązań przy zapewnieniu atrakcyjnej dla większości konsumentów ceny.
2021/10/27, 07:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.