Wybieramy tablet

Ostatni czas to ogromny wysyp najróżniejszych tabletów i smartfonów. Urządzenia te są ogromnie popularne, stając się przenośnymi centrami rozrywki. Duże dotykowe ekrany, coraz wydajniejsze pamięci i procesory sprawiły, że dzisiejsze tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed piętnastu lat.

Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Autor: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung
W Stanach dużą popularnością cieszą się produkty firmy Apple, w Polsce są one nieco rzadziej kupowane, ale powoli zmienia się to. Apple od samego początku postawiło na najwyższą jakość tak sprzętu jak i oprogramowania, co doskonale pokazuje Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A).

Polecamy też

Produkty autorstwa Apple

Autor: Apple.org
Wiele osób na całym świecie głowi się, dlaczego Apple zaliczyło tak ogromny sukces. Największym powodem do zdziwienia jest fakt, że produkty tego przedsiębiorstwa są zwykle dużo droższe od towarów konkurencji. Mimo to, marka ma rzesze zadeklarowanych zwolenników, którzy potrafią czekać całą noc pod galerią handlową, by nabyć wymarzony towar z nadgryzionym jabłkiem.


Wiele osób uważa, że Apple robi najlepsze matryce do tabletów, i patrząc na powyższy tablet ciężko z tym się kłócić. Przekątna 8 cali, unikatowe podświetlenie i wysoka rozdzielność powodują, że ciężko oderwać wzrok od barwnego i nasyconego ogromną ilością kolorów ekranu dotykowego. Reszta komponentów jest na podobnym poziomie. Wydajny procesor i aż 32G pamięci RAM bez żadnych problemów potrafią obsłużyć nawet najbardziej rozbudowane gry i programy. Żeby praca z tabletem stała się jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza, Apple zdecydował się wyposażyć Ipad w liczne aplikacje do obróbki grafiki, filmów i muzyki, tak więc wyciągając tablet z pudełka dostaje się gotowe do większości zastosowań mobilne urządzenie. Tablety Apple sprzedawane są w paru kolorystycznych wersjach, opisywany powyżej model jest cały biały, a Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Czarny (MD541FD/A) () ma głęboki czarny kolor.

Również biały, lecz dużo większy, bo na 10 cali jest . W przypadku firmy Asus również nie było żadnych kompromisów jeżeli chodzi o wydajność i użyte komponenty. Pamięć 32G, ekran o wysokiej rozdzielczości i wydajny procesor również plasują ten egzemplarz na najwyższej półce tabletów do profesjonalnych rozwiązań przy zapewnieniu atrakcyjnej dla większości konsumentów ceny.
2019/04/13, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.