Coraz fajniejsze urządzenia - zobacz

Świat idzie do przodu, a co się z tym łączy elektronika także się odmienia, co powoduje, że co chwilę na rynku zjawia się coś nowego, co powinno nam uprościć pracę, spowodować, że siedzenie przed komputerem będzie dla nas mniej męczące. Na pewno warto się zastanowić, co z tych rzeczy ma okazję nam się przydać.
Nadgarstki są bardzo wrażliwe
słuchanie muzyki
Autor: Jason Corey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli spędzamy dużo czasu pracując myszką, mięśnie naszej dłoni, a zwłaszcza nadgarstka są ciągle napięte, co ma szanse w przyszłości doprowadzić do zwyrodnienia mięśni. Nie będziemy mieli możliwości ruszać dłonią, a przeniesienie nawet pustej szklanki będzie nam przysparzało ból. Na szczęście mamy możliwość temu zapobiec nabywając 4world podkładka żelowa pod nadgarstek (), posiada ona specjalną podpórkę na której możemy położyć nadgarstek, a dzięki temu, iż jest ona żelowa, to świetnie wpasowuje się do ruchu naszej ręki, przez co nie utrudnia nam funkcjonowania. Jeśli natomiast w czasie pracy kochamy słuchać muzyki i lubimy jeszcze gdy jest ona ustawiona dość głośno, a równocześnie nie chcemy przeszkadzać innym, to należy zaopatrzyć się w SteelSeries Siberia V2 pomarańczowe (511056). My będziemy mogli się radować wspaniałym dźwiękiem, a jednocześnie nasi współpracownicy nie będą słyszeli ani grama z tego, co dociera do naszych uszu.


Polecamy też

Jak polepszyć komfort używania PC?

monitor komputera
Autor: Docklandsboy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dobie wszechstronnej komputeryzacji każdy człowiek posiada w swoim domu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet został powszechnie używanym źródłem pozyskiwania wiadomości i rozrywki. Klasyczne wieże albo radia zastąpiono muzyką z komputera, sporo osób traktuje komputer jako coś co zastępuje też radio oraz telefon. Korzystając wiec z komputera przy tak dużej ilości czynności warto byłoby skusić się o jego unowocześnienie, aby cieszyć się swym urządzeniem w jeszcze lepszym wydaniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.