Dostawcy Internetu w Polsce.

Jednym z dostawców w liczącej blisko 40 tysięcy mieszkańców gminie Myślenice (woj. małopolskie) jest przedsiębiorstwo "NET-KOM". Całą ofertę net-kom’u znajdziemy na stronie . Wskazany oferent zajmuje się zapewnianiem dostępu do internetu na terenie Myślenic i pobliskich miejscowości jak Bysina, Borzęta, Jasienica, Polanka czy Krzyszkowice. W dalszych planach jest rozszerzenie zakresu oferty i zasięgu (na pozostałe miejscowości) ale już obecnie zdywersyfikuje ofertę dostarczając oprócz Internetu o różnych prędkościach (do 20 Mega bitów), także usługi telefoniczne VIP stając się konkurencją na danym terenie dla największych operatorów dzięki lepszej ofercie.

Łącze stacjonarne czy mobilne?

Polecamy też

Internet bezprzewodowy w Złotnikach

kable na biurku
Autor: Kazuhisa OTSUBO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wybranie dobrego pakietu internetowego nie jest zwyczajowo sprawą prostą, a wręcz na odwrót – może on nastręczać wiele kłopotów i pochłaniać cenny czas. W dzisiejszych czasach internet bezprzewodowy to podstawa zarówno w domu, jak i w przedsiębiorstwie. Aby dobrze wybrać, najlepiej zapoznać się mocno z technologią sieci internetowych. W przypadku takich kwestii warto poznać marki zajmujące się dostarczeniem Internetu.


Szybkie łącze internetowe w Myślenicach już możliwe.
Dzięki p.h.u. net-kom konsumenci mogą liczyć na obniżenie stawek na usługi internetowe i telefonię VIP gdyż pojawienie się nowego oferenta zawsze powoduje obniżenie cen na lokalnym rynku. Obecnie wiele firm posiada Internet w telefonie w pakiecie od swojego operatora telefonii komórkowej.

Jeśli podoba Ci się prezentowany materiał, to z pewnością zainteresują Cię również praktyczne wskazówki (http://www.anysoft.pl/poczta-elektroniczna), które odnajdziesz tu - one pochłoną Cię bez reszty.

Ale transfer wystarcza wyłącznie na sprawdzenie email czy pogody. Dopóki będą te ograniczenia konsumenci chętniej będą wybierać Internet stacjonarny będący zdecydowanie stabilniejszy i oferujący większe prędkości niż Internet mobilny.

Jeśli niniejszy post okazał się dla Ciebie wartościowy, to przeczytaj też ten udostępniony tu (http://www.opiekuninformatyczny.pl/) tutaj wpis - on także okaże się godny uwagi!

Internet mobilny jest często jedynym wyborem dla firm, które nie mają dostępu do szerokopasmowego dostępu do Internetu DSL, ADSL czy innej formie głównie ze względu na bark infrastruktury światłowodowej, czy cenę połączenia telefonicznego – dodatkowo jego odbiorcy muszą się spodziewać gorszego zasięgu w budynkach lub wymogiem zakupu dodatkowych urządzeń wzmacniających sygnał dla gospodarstw znajdujących się w znacznych odległościach od nadajnika gsm. Dlatego Internet stacjonarny o prędkości pobierania 2-5 megabajtów, (wysyłka od 0,5 do 1 megabajta) będzie lepszym pomysłem niż mobilny. Pamiętajmy, iż internet szerokopasmowy nie posiada ograniczeń transferu i jest oferowany zwykle z routerem.
2019/09/25, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.