Które słuchawki nabyć na do samolotu i nie tylko

Każdego dnia wiele osób podróżuje do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Żeby bardziej uprzyjemnić sobie chwile spędzone w autobusie bądź w pociągu stosujemy najróżniejsze metody, a jedną z nich jest słuchanie muzyki.


Przede wszystkim lista utworów
sony xperia
Autor: John Karakatsanis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeślibyśmy sprawdzili, czego słuchają pasażerowie tego samego autobusu lub wagonu, z pewnością okazałoby się, że niemal każdy z nich wybrał inny rodzaj muzyki. Niektórzy preferują utwory klasyczne, inni chętniej wybierają popowe, a jeszcze inni cenią słuchają przede wszystkim hip-hopu, albo muzyki klasycznej. Oczywiście nie ma w tym nic złego, a różnorodność sprawia, że świat jest urozmaicony. Zazwyczaj decydujemy się na te najlepsze, niemniej czas dojazdu na uczelnię czy też do pracy jest także idealną okazją, żeby wypróbować coś nowego i przekonać się do nieznanego wokalisty czy zespołu muzycznego. Jeśli więc kolega poleca nam jakąś płytę, można posłuchać jej właśnie rano.

Dobry sprzęt to podstawa
Ze względu na to, że w pociągach i autokarach nie brakuje hałasów, które mogłyby nas rozpraszać podczas słuchania muzyki, warto kupić słuchawki w znacznym stopniu oddzielające dźwięki z zewnątrz. Co prawda są one większe od tych „wtykanych” w uszy, ale jak najbardziej gwarantują lepszy odbiór dźwięków i zapewnią, że nie zagłuszy ich żaden hałas. Tego rodzaju słuchawki więcej kosztują, ale równocześnie jakość odtwarzanej muzyki stoi zdecydowanie na wysokim poziomie. Jeżeli zatem jesteś melomanem, taki sprzęt może sprawić ci dużą radość. Jest to również dobry pomysł na upominek dla kogoś, kto ceni sobie gadżety tego typu, przykłady:


Gdzie odtwarzać?
meizu
Autor: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Większość osób wybiera urządzenia wielofunkcyjne, do których na pewno zaliczamy smartfony. Bez względu na to czy jest to model M4 Aqua, czy też Meizu M2, bądź Meizu MX5, możemy na nich odtwarzać muzykę w wysokiej jakości. Ponadto są to urządzenia doskonałe do urozmaicania czasu podróży, bo dzięki nim można też kontaktować się ze znajomymi czy też w inny sposób stosować je w celach rozrywkowych. Zarazem Meizu MX5, jak i Meizu M2 czy też M4 Aqua to modele z wejściem audio typu jack, tak więc słuchawki na pewno będą świetnie działać po podłączeniu. Szeroki wybór na:
2023/01/19, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.