Crowdfunding w Polsce

Mnóstwo osób skarży się dziś na niezmiernie ciężką sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy i tym samym na brak miejsc zatrudnienia. Rzeczywiście kryzys ekonomiczny, który dotknął prawie wszystkie kraje doprowadził do tego, iż trochę trudniej jest obecnie znaleźć zajęcie, które byłoby zgodne z posiadanymi przez nas kwalifikacjami i nade wszystko oczekiwaniami.
Znacznie większa grupa osób zmuszona jest pracować w zupełnie nieznanych im obszarach gospodarki a także nierzadko poniżej posiadanych zdolności właśnie. Istnieje jednak sposób na to aby zająć się tym co lubimy na własną rękę. Trzeba tylko mieć odpowiedni pomysł na biznes czy jakiegoś typu projekt oraz plan jego realizacji, a możemy rozpocząć pracę na własny rachunek. Co więcej możemy znaleźć pomoc finansową i nie tylko, wśród zupełnie nam obcych ludzi.

miejsce z pomysłami
Autor: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Takiego rodzaju wspieranie kreatywności staje się coraz modniejszym sposobem na inwestycje oraz pomoc zwłaszcza młodym osobom w zrealizowaniu ciekawych projektów. Aktualnie istnieją specjalne portale, na których każda osoba może zrelacjonować swój projekt i poprosić wszystkich zainteresowanych o wpłaty jakichkolwiek kwot na ten cel - https://wspieram.to/jak_to_dziala.html. W taki sposób doprowadzono do skutku już mnóstwo pomysłów, w dużej mierze artystycznych, jak wydanie płyty lub nakręcenie filmu. Osoba starająca się o wpłaty, wszystkim którzy ich dokonają może zaoferować udział w powstałych zyskach z projektu, bilet na koncert albo nawet płytę. Dzięki takim portalom crowdfundingowym wspieranie kreatywności stało się dla wielu osób drogą do spełnienia marzeń https://wspieram.to/wytyczne.html.


Polecamy też

Wspieranie kreatywności w naszym kraju

wykład na temat crowdfundingu
Autor: Joe Vivona
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielu finansistów od lat zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać najlepsze wyniki na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz brzmią zgodnie – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma wiele zalet i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.