Crowdfunding w Polsce

Mnóstwo osób skarży się dziś na niezmiernie ciężką sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy i tym samym na brak miejsc zatrudnienia. Rzeczywiście kryzys ekonomiczny, który dotknął prawie wszystkie kraje doprowadził do tego, iż trochę trudniej jest obecnie znaleźć zajęcie, które byłoby zgodne z posiadanymi przez nas kwalifikacjami i nade wszystko oczekiwaniami.
Znacznie większa grupa osób zmuszona jest pracować w zupełnie nieznanych im obszarach gospodarki a także nierzadko poniżej posiadanych zdolności właśnie. Istnieje jednak sposób na to aby zająć się tym co lubimy na własną rękę. Trzeba tylko mieć odpowiedni pomysł na biznes czy jakiegoś typu projekt oraz plan jego realizacji, a możemy rozpocząć pracę na własny rachunek. Co więcej możemy znaleźć pomoc finansową i nie tylko, wśród zupełnie nam obcych ludzi.

miejsce z pomysłami
Autor: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Takiego rodzaju wspieranie kreatywności staje się coraz modniejszym sposobem na inwestycje oraz pomoc zwłaszcza młodym osobom w zrealizowaniu ciekawych projektów. Aktualnie istnieją specjalne portale, na których każda osoba może zrelacjonować swój projekt i poprosić wszystkich zainteresowanych o wpłaty jakichkolwiek kwot na ten cel - . W taki sposób doprowadzono do skutku już mnóstwo pomysłów, w dużej mierze artystycznych, jak wydanie płyty lub nakręcenie filmu. Osoba starająca się o wpłaty, wszystkim którzy ich dokonają może zaoferować udział w powstałych zyskach z projektu, bilet na koncert albo nawet płytę. Dzięki takim portalom crowdfundingowym wspieranie kreatywności stało się dla wielu osób drogą do spełnienia marzeń .


Polecamy też

Wspieranie kreatywności w naszym kraju

wykład na temat crowdfundingu
Autor: Joe Vivona
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielu finansistów od dawna głowi się nad tym, jak postępować, aby osiągać znakomite wyniki w tej branży. Profesjonaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz mówią razem – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o nasz kraj. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!

Rzecz jasna zainteresowaniem osób inwestujących cieszą się nie jedynie pomysły artystyczne lecz również pomysły na wszelkiego rodzaju biznesy. Z tego powodu, niezwykle dużo ludzi próbuje swoich sił i umieszcza swoje ogłoszenia na tego typu portalach. Ważne jest to, iż w rzeczywistości nie ponosimy żadnych strat próbując. Należy jednak mieć na uwadze to, że nasz pomysł powinien być bardzo dobrze przedstawiony. Powinniśmy skrupulatnie zastanowić się jakie są jego wady i zalety oraz ja można zainteresować nim jak najwięcej ludzi. Mnóstwo osób ma ochotę się włączyć w ten rodzaj wspierania nie tylko młodych lecz nade wszystko kreatywnych osób, które chcą spełnić swe marzenia oraz robić w życiu coś co rzeczywiście lubią.
Autor: M.G.
2022/07/09, 07:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.