Rzeczywista rewolucja w utrwalaniu chwil! Dzięki dronom możemy bez żadnego problemu filmować z powietrza!

Fotografia należy do dziedzin życia, które w przeciągu ostatniego stulecia uległy największym zmianom. Właściwie nie trzeba nawet sięgać tak daleko wstecz, by skalę przemian móc nazwać rewolucją. Jeszcze dwie dekady temu na wakacje wyjeżdżaliśmy z czarnym plastikowym aparatem i kilkoma rolkami kliszy w plecaku uzbrojeni w czarny plastikowy aparat i jedną lub dwie rolki kliszy. W związku z ograniczoną ilością klatek na filmie zdjęcia robione były tylko w wyjątkowych miejscach, a każdą nową fotografię musiała poprzedzić krótka analiza zależności: ile dni urlopu i ile wolnych kadrów pozostało? ()


Kiedy na rynek zaczęły zdobywać aparaty cyfrowe wydawało się, że nic lepszego w fotografii nas już nie czeka. W jednej chwili zniknęły problemy z ograniczoną ilością zdjęć, prześwietlonymi filmami, niewydarzonymi ujęciami, długim oczekiwaniem na wywołanie filmu itd. Prawdziwą bombą okazały się również umieszczane w aparatach cyfrowych kamerki. Nagle każdy mógł zacząć nagrywać wyjątkowe chwile, co do tej pory wymagało zatrudnienia profesjonalnego kamerzysty lub pożyczenia drogiego sprzętu. Od momentu pojawienia się w sprzedaży pierwszych aparatów cyfrowych minęło już kilkanaście lat, w trakcie których producenci kamer i akcesoriów fotograficznych zdecydowanie nie próżnowali. Dzięki nowinkom technologicznym możliwe jest dziś m.in. bezproblemowe filmowanie z powietrza (całkiem przydatna strona, warto zajrzeć).


Wynalazkiem, który bezapelacyjnie zrewolucjonizował świat filmu i fotografii, jest oczywiście dron, czyli bezzałogowy aparat latający, wyposażony w kamerę i sterowany za pośrednictwem kontrolera.


filmowanie z powietrza
Autor: Linux Screenshots
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Jakiego typu akcesoria do smartfona warto mieć?

iPhone
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Popularność Iphonów oraz innych telefonów komórkowych ,a także Ipodów ciągle rośnie. W nowym tysiącleciu liczne udręki powoduje choćby zakup akcesoriów do takiego typu komórek. Akcesoria do telefonów to słowa, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone'a oraz rozmaite usługi czy aplikacje, które rekomenduje wielość firm, są w stanie mocno uprościć życie, jeśli tylko dany klient umie z tych odpowiednio skorzystać. Jak najlepiej wybrać niedrogie, ale nie do końca godne zaufania etui do Iphone'a, którą baterię i jakie słuchawki?


Drony mogą być wykorzystywane w celach militarnych i cywilnych. Dziś w sprzedaży znajdziemy wiele dronów przeznaczonych do zabawy, rekreacji czy profesjonalnego kręcenia ujęć z powietrza.


Jednym z najpopularniejszych modeli jest na pewno dron Phantom 4 firmy DJI, która uchodzi za specjalistę w produkcji tego rodzaju urządzeń.

Interesuje Cię opublikowany w tym miejscu tekst? Kliknij więc oprócz tego ten link oraz zobacz więcej info naprawa kluczy samochodowych warszawa na opisywany problem.

Dron ten ma rewelacyjne parametry techniczne i dobrą cenę, nie powinna zatem dziwić jego wielka popularność.
2023/03/28, 17:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.