Projektowanie aplikacji www

Sieć internetowa jest dostępna w zasadzie w każdym miejscu. W domach i biurach mało kto nie ma obecnie dostępu do sieci, także komórkowi operatorzy w większości taryf coraz częściej uwzględniają pakiety internetowe.

Zwiększająca się powszechność mobilnych sprzętów, na przykład takich jak tablety lub smartfony sprawiła, że z możliwości otwierania internetowych stron można korzystać w dowolnym miejscu. Dzięki urządzeniom mobilnym zmieniło się również podejście do projektowania internetowych serwisów. W przypadku komputerów stacjonarnych i laptopów serwisy są wyświetlane na dużym ekranie o odpowiedniej rozdzielności. Jednak na małym ekranie tabletu takie
Bezpiecznie w sieci
Autor: PointB
Na podstawie danych z: PointB
serwisy nie wyglądają zbyt dobrze, a dodatkowo czas ich ładowania jest bardzo długi. Dlatego też wraz z rozpowszechnieniem przenośnych urządzeń coraz więcej serwisów zdecydowało się uruchomić swoje strony mobilne, czyli wersje nadające się do otwierania właśnie na tych małych ekranach.

Mobilne strony na smartfony i tablety zmodyfikowały również sposób podejścia do realizacji internetowych serwisów. Tworzenie stron mobilnych zaczęło wymagać od projektantów całkowicie odmiennego sposobu niż przy typowych stronach www, i często będą to dwa zupełnie różne produkty. Przy wersjach mobilnych najważniejsza jest lekkość i mała objętość.
Resztę na http://mgenerator.pl/

Polecamy też

Wysokiej jakości obudowy i pokrowce pozwolą właściwie zabezpieczyć nasze wartościowe telefony

etui na telefon
Autor: Honou
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Telefon nie jest aktualnie tylko nieskomplikowanym urządzeniem, którego podstawowym celem ma być umożliwienie rozmawiania bądź przesłania MMS-a. Obecne telefony - smartfony niesamowicie różnią się od tych sprzętów, których używaliśmy dawno temu. To nie są duże oraz nieporęczne urządzenia, których użytkowanie i przechowywanie sprawiało wiele trudności. Wraz z rozwojem technologii komunikacyjnej, również same telefony uległy ogromnym zmianom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.