Wzrasta świadomość polskich przedsiębiorców

W dalszym ciągu bardzo daleko nam do perfekcji, ale na całe szczęście np. nasze firmy są coraz wydajniejsze, co niewątpliwie przekłada się na lepszy rozwój całego kraju.
W takim razie w owym artykule znajdą wiele ciekawych informacji wszelkiego rodzaju ludzie związani ze światem biznesu, którzy chcieliby sprawić, że zarządzana przez nich firma będzie o wiele korzystniej się rozwijać. Wiadomo - trudno zakładać, iż tak naprawdę czymś możliwym jest chociażby powiększenie wydajności swojego personelu, bez bardziej rzetelnego zaznajomienia się z tematem.

Początkowo trzeba polecić przejście na solidne oprogramowanie, które często jest co prawda ciężkie do ogarnięcia, ale to tylko początkowo. Można zaryzykować twierdzenie, że niezmiernie wielu ludzi boi się znaczącego inwestowania we własną firmę, no a później jest wielkie uskarżanie się, bo w końcu ta firma, która zamiast błyskawicznie się rozwijać, na nieszczęście ciągle stoi w miejscu, w sumie cofa się.

ERP
Zatem można powiedzieć, że akurat w temacie zwiększania wydajności, zysków, bardzo istotnym czynnikiem, a może nawet tym najważniejszym, jest nasza mentalność. Choć w sumie akurat z podejściem aż tak źle to na całe szczęście nie ma. Np. system informatyczny SAP ERP - na polskim rynku jest dosyć popularny, choć to dosyć niszowa usługa, i tak jest wdrożony w ponad 1000 podmiotów gospodarczych. To sporo, bo w końcu nie piszemy w tym momencie o systemie operacyjnym albo programie do księgowości.

Wielce zdziwią się ci przedsiębiorcy, którzy tak jakby odpuszczą sobie szybkie wdrażanie technologii - przykładowo dojdą do tego wniosku, iż może lepiej jest posiadać mniej, lecz przynajmniej nie podejmować żadnego ryzyka, bo jeśli takie podejmiemy, to zapewne utracimy sporo. Takowa mentalność, dostrzegalna na całym świecie, jest tak naprawdę popularna.
A co łączy takie osoby, które rozumują w taki sposób?

No cóż, nie ma sensu się oszukiwać - tacy przedsiębiorcy w większości przypadków nie tylko nie są w stanie znacząco polepszyć wyników we własnej firmie, lecz również całkiem sporo tracą! A nawet ogłaszają bankructwo.
2019/11/05, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.