Megahiciory na Playstation 3!

Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach
Autor: Gage Skidmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem biblioteki gier, bił PS3 na głowę. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki PS3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megaprodukcji nie brakuje.

Reasumując, trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju odlotowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie korporacje wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnego zagrożenia. Poniżej dwie super zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift.

Po przeanalizowaniu tego tekstu zobacz, co ma porządna treść (http://lombardpiaseczno24h.pl/), która także Cię z pewnością zaintryguje, gdyż informacje na niej są nie mniej ważne.

Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko stwierdzić, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak za starych czasów. Dlatego teraz muszą nas naprawdę zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. W wygląda na to, że im się to uda

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Potyczki sieciowe są rozgrywane dzień i noc, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się świetnie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające swoje rączki bo nie mogą się doczekać tych genialnych gier jakie zagoszczą w czytnikach konsol. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez zimę będzie rzeczywiście w co grać. Aby emocje były jeszcze bramki rfid większe, stwórzmy dla siebie kącik gracza. Najlepiej podłączyć konsolę do większej plazmy, a ją powiesić za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: polecany link). I co istotne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał w czasie grania.

Polecamy też

Nadszedł moment, w którym powinniśmy zastanowić się nad tym czy możemy wymienić nasz sprzęt komputerowy na nowy.

Kable do komputera
Autor: srbichara
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu
Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez producentów oprogramowania i gier oraz zmniejszające się ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy czas jest odpowiedni na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.


Lecz nie tylko fani konsol mają być szczęśliwi. Aktualnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, aby zagrać na innym urządzeniu niż konsola, doskonale sprawdzą się na domowych komputerach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie konsoli albo z jakiegoś powodu nie przepadają na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkańców Łodzi: dowiedz się więcej) lub notebook musi być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.
2021/08/01, 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.