Fantastyczna klasa kamery GoPro zezwoli obserwować w ogromnej klasie obrazy wysyłane z dronu

Doskonała klasa, bardzo dobra ostrość, audio oraz funkcjonalność, to i jeszcze dużo funkcji żądamy od profesjonalnej kamery. Niemniej jednak już dziś możemy robić ujęcia, zdjęcia lub kręcić filmy, jakie do niedawna były zarezerwowane jedynie dla ekipy kinematograficznej z dużym nakładam kasy.
gimbal do gopro
Autor: Dave Dugdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Walory w największym stopniu zaawansowanej kamery GoPro spełniają warunki ogromnej klasy oraz najświeższej technologii. Jest to kamera utworzona nie tylko do sportów ekstremalnych, ale też aż do powietrznych wycieczek. Jej koronną wartością jest lekkość oraz to, że jest niewielkich wymiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi obrazu oraz wolno nią chwytać obraz dosłownie wszędzie. Ta kamera pozwala zapisywać jeszcze szerszą perspektywę z powodu nadzwyczajnej soczewki, która chwyta obraz filmowy nie tylko ten, jaki ma przed sobą, ale i po bokach. Kamera w sprytny sposób dopasowuje liczbę klatek na sekundę, by zagwarantować jak najlepszy obraz filmowy również przy nienależytym oświetleniu. Więcej w tym sklepie: .

Dzięki najświeższej technologii kamera posiada perfekcyjną ostrość filmu oraz potrafi ograniczyć zniekształcenia filmu. Przede wszystkim ma złącze Wi-Fi, dzięki czemu możemy bezpośrednio obserwować film, jaki kamera rejestruje. Dzięki konstrukcji jest ogromnie poręczna oraz jest prosta do umocowania między innymi na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki temu umożliwia zapisywać realistyczne i urocze ujęcia. Dron z kamerą owej marki z pewnością zapisze imponujące widoki o doskonałej klasie dźwięku oraz obrazu.

Polecamy też

Na czym polega e-procurement? Czy warto się tym zainteresować?

tłumacz
Żyjemy w takich czasach, iż spora liczba zadań, które niegdyś było można załatwić tylko zwyczajnie, obecnie załatwiamy także internetowo.


Kamera GoPro z wykorzystaniem własnej lekkości oraz niedużych wymiarów jest przystosowana do tego, żeby zapisywać obraz filmowy z lotu ptaka. Obudowa równocześnie jest stabilna i silna, również zaletą jej jest to, że jest wodoszczelna, dlatego nawet przy złej pogodzie daje gwarancje, że ujęcia będą fenomenalne- . Drony mogą okazać się standardowym sprzętem kamerzystów czy fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią fantastyczne odczucie i z pewnością czynią film ciekawszym. Mogą być użytkowane na uroczystościach między innymi weselach, lecz też sesjach plenerowych czy też filmach. Drony mogą być też użytkowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki specjalnej aplikacji na telefonie, opasce bądź kasku, dron(zobacz inspekcja dronem instalacji fotowoltaicznych) z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem i kręcić jego fenomenalne wyczyny.
2023/02/15, 15:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.