Jakie elektroniczne gadżety powinno się posiadać w swoim aucie podczas dłuższej podróży.

Jeżdżąc samochodem warto zaopatrzyć się w kilka ciekawych gadżetów, które wspomóc mogą kierowcę albo dostarczyć jakiejś rozrywki pasażerom. Przy dalszych podróżach bardzo przydatna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w wygodny i bezpieczny sposób dojechać do celu.


Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Autor: Tabasco PR
Na podstawie danych z: Tabasco PR


Aktualnie coraz częściej kierowcy wykorzystują smartfony, lecz tradycyjne nawigacje mają jedną niezaprzeczalną zaletę. A mianowicie przez to, że mają zainstalowane mapy w zasadzie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego transferu danych, a tylko dostęp do GPS. Posiadacze tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na bezpłatne aktualizacje miomap, miomap przez co za każdym razem będą kierowani w dobrym kierunku.


Polecamy też

Bezprzewodowy dostęp do Sieci WWW. Jaka oferta jest warta polecenia?

działający modem
Autor: tony_duell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy Internet jest zjawiskiem codziennym, nie wzbudzającym niczyjego Zaskoczenia. Używają go zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież. Używany jest do różnorodnych celów, z uwagi na zróżnicowanie treści, jakie można znaleźć w sieci. Znaczną część tworzą treści o charakterze rozrywkowym, są jednak także elementy naukowe czy traktujące o aktualnych wydarzeniach.


laptop
Autor: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżdżąc autem warto także zadbać o muzykę w środki. Standardowe zestawy, w jakie wyposażone są aktualnie używane pojazdy najczęściej powinny wystarczyć, lecz rzecz jasna można zamontować dodatkowe, mocniejsze i lepsze głośniki. Dobre zbudowany zestaw audio (sklep audio Wrocław) daje jego posiadaczowi mnóstwo przyjemności, ale też być może będzie w środku trochę głośno. Jeżeli ktoś będzie chciał się wyłączyć i posłuchać czegoś swojego, to może ze sobą wozić niewielkie mini radio radia na baterie. Jeśli dodatkowo weźmie ze sobą jakieś porządne słuchawki, na przykład bardzo polecany przez wielu model motorhead bomber, to wówczas całkowicie mógł się będzie zrelaksować.


Nawet jeśli z samochodowych głośników będzie płynęła muzyka, to przy pomocy słuchawek można będzie słuchać tego, co się chce.
2023/03/28, 17:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.