Nie jesteśmy zmuszeni nosić dużych książek

Ile razy było tak, że podróżując busem taszczyliśmy ze sobą grubą księgę, bo pragnęliśmy sobie za jej podparciem umilić jazdę i równocześnie przeklinaliśmy w duchu to, że musi ona mieć akurat tak sporo stron? Dziś mamy okazję pokorzystać z nowych możliwości, które pozwalają nam na przeczytanie nawet najgrubszych książek, za pomocą specjalnego urządzenia, które jest małe oraz które równocześnie niezbyt dużo waży.
Wielu chwali sobie czytniki
Kiedy zajedziemy w długą trasę, to zamiast brać ze sobą po kilka sporych ksiąg, starczy, że weźmiemy ze sobą urządzenie o nazwie , czyli inaczej określając czytnik e-booków i ściągniemy na niego foldery z powieściami, które nas interesują.

Ten artykuł opisuje niezwykle ciekawe tematy - jeżeli chcesz zobaczyć podobny materiał, zobacz śmiało to omówienie (https://rfid.zone/rfid-w-logistyce/).

Do wyboru w niskiej kwocie posiadamy też czytnik Amazon Kindle 5 z reklamami czarny, ale płacąc ciut więcej mamy szanse stać się posiadaczami takiego czytnika bez reklam. Co ważne, są to niewielkie sprzęty, lekkie, skonstruowane w taki sposób, że podczas czytania nie męczą nam się oczy, jak to nieraz ma miejsce podczas czytania na zwykłym komputerze. Świetne w tym wszystkim jest również to, że e-booki są sporo tańsze niż zwykłe książki, a więc mamy szanse posiadać ich więcej, a równocześnie nie biorą nam miejsca w szafie.

Audiobooki to też ciekawa alternatywa
Gry dla dzieci
Autor: Cristian Bortes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli nasze dziecko jest nazbyt małe, aby samemu sobie czytać bajki, a my nie zawsze mamy szanse mu je poczytać, to bez wątpienia świetnie spiszą się tutaj audiobooki czyli inaczej określając książeczki, które są odczytywane przez kogoś kolejnego, a my zwyczajnie mamy szanse to nagranie później posłuchać. Jeśli nasze dziecko kocha bajkę Auta, to bez wątpienia świetnym prezentem dla niego będą Auta – 3 grające książeczki (audiobook), których będzie miało szanse słuchać do woli. Co istotne, to też są audiobooki stworzone z myślą o dorosłych, gdzie nagrane są świetne książki dla dorosłych. Sprawdź:

Polecamy też

Oferty czytników książek elektronicznych

ebook
Autor: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dużej liczbie sytuacji najbezpieczniej nie skąpić pieniędzy na pomocne produkty, na jakich poszczególnej osobie faktycznie mocno zależy, lub których po prostu potrzebuje na przykład na odległą wycieczkę. Branie dużej liczby ilości książek okazuje się zwykle bardzo niewygodne, dlatego też lepiej nieraz wybierać alternatywę.


Może kiedyś zastąpią książki z papieru Jeśli papierowe książki są dla nas za wielkie, albo po prostu braknie nam czasu na ich czytanie, a jesteśmy głodni jakiejś książki, to wciąż możemy skorzystać z obecnej technologii jaką oferują nam e-booki i audiobooki. I chociaż ta forma jest coraz mocniej popularna, to mimo wszystko trzeba pamiętać, że nadal jest bardzo wielu miłośników książek papierowych, dla których mają one wspaniałą dusze.
2020/11/20, 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.